Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Crafting Niewidzialnych Ramek

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival Skyblock Creative
3. Opis: 


Od wersji 1.16 udostępniono komendę spawnującą niewidzialne ramki na przedmioty - /give @p minecraft:item_frame{EntityTag:{Invisible:1b}}
Proponuję dodać crafting owych ramek składający się z ramki + mikstury niewidzialności 3:00 na sv i sb. 

[Obrazek: Adnotacja-2020-07-07-234934.png]

Na cv nie wymyśliłem sposobu na szybkie otrzymanie tego przedmiotu. Może po prostu specjalna krótka komenda? Nie wiem.


Tutaj powinienem przedstawić atuty wprowadzenia tego konceptu na serwer, ale nie sposób wypisać wszystkich zastosowań - jest ich no dosyć sporo. Powiem tyle, że ogranicza nas jedynie kreatywność.
Screeny na poparcie słów:


[Obrazek: Adnotacja-2020-07-07-234012.png]
[Obrazek: Adnotacja-2020-07-07-234222.png]
[Obrazek: Adnotacja-2020-07-07-234325.png]

Jak ma ktoś lepszy pomysł na crafting, czy pozyskanie tego jakże niezwykłego przedmiotu - zapraszam do dyskusji.
1
Odpowiedz

#2

Propozycja bardzo fajna miało by to baardzo wiele zastosowań w budowaniu oraz dekorowaniu wielu budowli. Do kuźni jakieś miecze, sad i jakieś beczki np te na ssach z jabłkami, ale czy nie będzie problemu z dodaniem takiego czegoś i dodatkowo zmienił bym metode craftowania tego tak aby mikstura była pośrodku, a na około niej 4 ramki było by to tańsze niż obecne które pochłoneło by dużo czasu na ok stak takich ramek trza by ok 21/22 oczu i tyle samo marchewek które aby zdobyć trzeba chwile pobiegać (ja sam często trace czas na robienie sfermentowanego oka) chyba nic więcej nie mam do dodania.
Ps. Przepraszam pomyliłem się i nie umiałem edytować na tabelcie ;-;


Odpowiedz

#3

Propozycja fajna, ale crafting takich ramek nie byłby dostępny dla nowszych graczy, proponuję crafting z ramką w środku otoczoną szybami. Na cv można dodać coś w stylu /niewidzialnaramka, co by dawało taką do eq.

[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#4

Też uważam że to dobry pomysł, jednak crafting byłby dość wymagający, i tak jak Red proponuje ramkę oraz szkło.
Odpowiedz

#5

Świetny pomysł, jestem jak najbardziej za. Dodawanie szczegółów do budowli będzie znacznie prostsze. Jestem jedynie za zmianą craftingu na taki, jaki zaproponował Red.
Odpowiedz

#6

Jak najbardziej jestem za, tym bardziej jeśli takie ramki nie miałyby limitów na chunk
Odpowiedz

#7

(08-07-2020, 10:16 AM)rysiu napisał(a): Jak najbardziej jestem za, tym bardziej jeśli takie ramki nie miałyby limitów na chunk

Ramki widzialne czy nie, wpływają na działanie serwera tak samo.

Popieram propozycję.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#8

To w takim razie zostaje kwestia dekoracyjna typu kładzenie jedzenia na stole. Myślałem, że to może coś pomóc od strony technicznej żeby limit nie ograniczał planów budowy.
Odpowiedz

#9

Jestem także za, ten pomysł da ogromną pomoc np. na gwarpsach i jako dodatki jedzeniowe. Zgadzam sie z Red że crafting ramka i szkło jest idealny Uśmiech
Odpowiedz

#10

Ten pomysł również przypadł mi do gustu.
Idealne do dekorowania.
Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości