Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana

#1

1. Nick w grze: dominikkk222
2. Data ukarania: 27.01.2020
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: Wykorzystywanie błędów serwera
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: sprawa wygląda tak że grałem sobie na serwerze i była pewna osoba JasiekSolo no i jakoś zbugowała serwer i randomowo przelała mi około 150 mln MineCoins (sama miała 1 miliard 500 milionów) no i około 20 opuściłem serwer próbowałem się ponownie zalogować nieco później i okazało się że mam bana fakt mam dużo kar ale jest mi bardzo z tego powodu głupio i jeśli dostanę unbana obiecuje że w V edycji się poprawie

#2

Jak dla mnie coś tu nie gra a poza tym , bardzo długi odstęp od czasu zbanowania do napisania odwołania.

#3

(09-07-2020, 15:11 PM)blackqueen138 napisał(a): Jak dla mnie coś tu nie gra a poza tym , bardzo długi odstęp od czasu zbanowania do napisania odwołania.

chciałem dużo wcześniej ale coś było nie tak i nie dało się założyć konta i pisałem z MiroTcz powiedział mi żebym napisał Odwołanie

#4

Widać, że żałujesz i obiecujesz poprawę na V edycji. Jestem za unbanem i daniem tobie drugiej szansy

(Przy okazji, starał się wcześniej o unban ale odwołanie poszło w zapomnienie. )

#5

podobnie jak kolega wyżej myśle że powinien dostać unbana chociaż wciąż mi śmierdzi ta sprawa poszukałem trochu twojego poprzedniego odwołania z czystej ciekawości i piszesz tam że dostałeś "170 milionów" a tutaj ta kwoka spadła tutaj do 150mln albo się mylisz bo ta sprawa była troche czasu temu (poprzednie odwołanie zostało napisane 27-02-2020) albo kłamiesz + jak nightmare zacytował punkt z regulaminu "24. Klient ma prawo do odwołania się od wymierzonej kary za pośrednictwem wydzielonego działu na forum w przeciągu 7 dni od ukarania i z zastosowaniem się do zamieszczonych tam zasad." a ty dałeś odwołanie równo miesiąc po dostaniu bana chyba już nie mam do czego się przyczepić



#6

(09-07-2020, 15:54 PM)SUPERostry napisał(a): podobnie jak kolega wyżej myśle że powinien dostać unbana chociaż wciąż mi śmierdzi ta sprawa poszukałem trochu twojego poprzedniego odwołania z czystej ciekawości i piszesz tam że dostałeś "170 milionów" a tutaj ta kwoka spadła tutaj  do 150mln albo się mylisz bo ta sprawa była troche czasu temu (poprzednie odwołanie zostało napisane 27-02-2020) albo kłamiesz + jak nightmare zacytował punkt z regulaminu "24. Klient ma prawo do odwołania się od wymierzonej kary za pośrednictwem wydzielonego działu na forum w przeciągu 7 dni od ukarania i z zastosowaniem się do zamieszczonych tam zasad." a ty dałeś odwołanie równo miesiąc po dostaniu bana chyba już nie mam do czego się przyczepić

to było dawno temu już nie pamiętam dokładnej kwoty wiem że było to ponad 100 milionów gdzieś około 150 - 170  to było 27 stycznia :/ tak jak pisałem próbowałem napisać dużo dużo wcześniej ale były jakieś problemy i nie mogłem założyć konta :/

#7

Mogę potwierdzić to, że próbował założyć konto na forum i napisać odwołanie krótko po otrzymaniu bana. Z tego co pamiętam to pytał się mnie o to jak napisać wątek, ale akurat wtedy forum się wykrzaczyło i przestało działać. Wtedy zrezygnowany porzucił tą sprawę, aby miesiąc później znowu się mnie spytać na discordzie jak założyć konto i jak zrobić wątek. Tym razem wszystko zadziałało i napisałeś wątek. Jak teraz tak patrzę to widzę, że został zamknięty, ale nie został poprawnie rozpatrzony, ale w to już nie będę głębiej się wpatrywał.


Cytat z poprzedniego odwołania:
Cytat:ja ścinałem drzewa i je sprzedawałem a on się mnie zapytał jak przenosić minecoins pomiędzy trybami (np creative i survival) to mu powiedziałem i on wpisał /wplac (jakaś bardzo duża liczba) i potem /wyplac (też jakąś dużą liczbe) i tym sposobem uzyskał 1 miliard 500 milionów MineCoins

i postanowił się ze mną trochę podzielić i dał mi 170 milionów minecoins oddaliśmy to wszystko Damonte i ja już musiałem kończyć i opuściłem serwer i gdzieś po 2h

Jako tako uczestniczyłeś w Wykorzystywaniu Błędu, ale nie stawiałbym Cię od razu w złym świetle, bo tylko pomogłeś mu podawając komendę, a on pewnie testując limity komendy wpisał dużą liczbę. Do tego momentu jest wszystko w miarę jasne, ale Trochę dużą część pominąłeś. Nagle przeskoczyłeś do tego jak oboje oddajecie zcheatowane pieniądze do Damonte, ale nie podałeś więcej szczegółów. Jeżeli pamiętasz... Powiedz mi dokładniejszy proces tego oddania pieniędzy.
Damonte was poprosił abyście mu dali, czy może oddaliście sami?
Skoro oddaliście pieniądze to czemu nadal dostaliście bana?

wiem, że to było prawie pół roku temu, ale postaraj sobie przypomnieć odpowiedzi na ty pytania i może nawet trochę więcej szczegółów dotyczących oddania pieniędzy.
[Obrazek: Sygn2.png]

#8

(09-07-2020, 21:35 PM)Naten_13 napisał(a): Mogę potwierdzić to, że próbował założyć konto na forum i napisać odwołanie krótko po otrzymaniu bana. Z tego co pamiętam to pytał się mnie o to jak napisać wątek, ale akurat wtedy forum się wykrzaczyło i przestało działać. Wtedy zrezygnowany porzucił tą sprawę, aby miesiąc później znowu się mnie spytać na discordzie jak założyć konto i jak zrobić wątek. Tym razem wszystko zadziałało i napisałeś wątek. Jak teraz tak patrzę to widzę, że został zamknięty, ale nie został poprawnie rozpatrzony, ale w to już nie będę głębiej się wpatrywał.


Cytat z poprzedniego odwołania:
Cytat:ja ścinałem drzewa i je sprzedawałem a on się mnie zapytał jak przenosić minecoins pomiędzy trybami (np creative i survival) to mu powiedziałem i on wpisał /wplac (jakaś bardzo duża liczba) i potem /wyplac (też jakąś dużą liczbe) i tym sposobem uzyskał 1 miliard 500 milionów MineCoins

i postanowił się ze mną trochę podzielić i dał mi 170 milionów minecoins oddaliśmy to wszystko Damonte i ja już musiałem kończyć i opuściłem serwer i gdzieś po 2h

Jako tako uczestniczyłeś w Wykorzystywaniu Błędu, ale nie stawiałbym Cię od razu w złym świetle, bo tylko pomogłeś mu podawając komendę, a on pewnie testując limity komendy wpisał dużą liczbę. Do tego momentu jest wszystko w miarę jasne, ale Trochę dużą część pominąłeś. Nagle przeskoczyłeś do tego jak oboje oddajecie zcheatowane pieniądze do Damonte, ale nie podałeś więcej szczegółów. Jeżeli pamiętasz... Powiedz mi dokładniejszy proces tego oddania pieniędzy.
Damonte was poprosił abyście mu dali, czy może oddaliście sami?
Skoro oddaliście pieniądze to czemu nadal dostaliście bana?

wiem, że to było prawie pół roku temu, ale postaraj sobie przypomnieć odpowiedzi na ty pytania i może nawet trochę więcej szczegółów dotyczących oddania pieniędzy.

Nie będę oszukiwał kupiłem trochę diaxów Ale przyszedł Damonte I wszystko oddałem wraz z diaxami i mine coins uzyskanymi samodzielnie Damonte mi powiedział że idzie do JasiekSolo Ale nie wiem  czy oddał to było dawno temu i nie pamiętam dokładnie

#9

Wsumie nie dziwie ci sie że kupiłeś diaxy. Nie wiedziałeś że był to bład serwera. Jestem za unbanem. Uśmiech

#10

Ban został zdjęty.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości