Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie [kvs1889]

#1

1 Nick w grze: kvs1889

2 Data ukarania: 14.07.2020
3 Nick osoby karzącej: MarikaO7, zgłoszony zostałem przez King_Kamil
4 Powód bana: cheaty
5 Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana: Na początku chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację, niestety prawdą jest fakt, że używałem cheatów. Jednak nie jest to prawda cała, o czym obawiam się administracja nie wie. Chciałbym pierwsze zaznaczyć, że Kamil cheatował razem ze mną, dlatego nie jestem w stanie zrozumieć jego zakrzywionej logiki, która kazała mu zgłosić mnie za cheaty, w ramach żartu, czy może jakiegoś prywatnego konfliktu, nie wiem i nie chcę zgadywać. Oprócz Kamila biłem się w tym dniu także z dwójką innych graczy. Także używających cheatów, pochodzących z tegoż właśnie serwera, który w ostatnich miesiącach tak wiele cheaterów nam przyniósł. Obawiam się, że gdyby administracja poświęciła więcej czasu na śledzenie mojej gry, zbanowano by czterech cheaterów, nie jednego.
Nie uważam, żeby moje używanie cheatów było w jakikolwiek sposób “ok”. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie zepsułem gry żadnemu porządnemu graczowi. Nie wyciągnąłem też z tego żadnych zysków, jako że graliśmy na serwerze creative. Proszę o skrócenie kary lub chociaż możliwość kupna ub, pod obietnicą, że podobna sytuacja już nigdy się nie powtórzy.

#2

Ode mnie: Kvs1889 to twój 3 perm, dobrze że się przyznałeś do cheatów, ale i tak to nie wiele zmienia. Ty dobrze wiesz ile masz już kar, ale i tak się nie zmieniałeś, jak masz jakieś dowody to wyślij administracji pewnie się tym też zajmą ale na tą chwile wątpię że dostaniesz UB. Znam Cię krótko ale pokazałeś mi się z dobrej strony dużo rzeczy zrobiliśmy na tamtej edycji, ale też Cię poniosły trochę emocje i wyzywałeś graczy dostawałeś ostrzeżenia i kary w kształcie muta. Jak dla mnie to było w formie zabawy może głupiej. Może w następnej edycji (VI) wrócisz do nas ale w tej może też się uda.

Podpis: ___Scoot___
1

#3

Ode mnie: Jesteś graczem, który ma na swoim koncie dużą ilość przewinień, a to jest Twój 3 perm. Dobrze, że się przyznałeś, ale niestety to dużo nie daje. Zobacz swoją listę kar, po żadnej większej karze się nie zmieniłeś. To czy osoba zgłaszająca także używała cheatów jest trochę dziwne bo wiem, że Kamil nie zrobiłby tego... przecież sam ma dużo kar i kiepsko by się to dla niego zakończyło. Niestety jest też inna sprawa. Widziałem ss, na których GROZISZ, że będziesz wbijał z MK. Dodatkowo naobrażałeś osobę zgłaszającą. Znam Cię też długo i niestety wiem, że nie zmieniasz się :/... Lubię Cię, ale to ni znaczy, że będę Cię faworyzował i napiszę wszystko byś dostał UB. Niestety kilkakrotnie i ja miałem z Tobą akcje. Dodatkowo pod uwagę można wziąć to, że wczoraj podczas zabawy, gdzie "waliliśmy wiadro" wybudowałeś rampę na maksymalną kratkę bardzo szybko i sam w MSG przyznałeś się, że miałeś 20 CPS. A to nie jest raczej możliwe. I szczera opinia... Nie jestem za UB ale jestem za powrotem na następną edycję (VI), tam już pewnie zmienisz się i odpoczniesz bo jak wiesz często ci puszczały emocje i łamałeś regulamin. Życzę Ci powrotu, ale to jest moja szczera opinia i no niestety...

Co do reszty cheaterów... nie wiem co powiedzieć Kamila znam i nie ryzykowałby, masz dowody to wyślij, administracja też się pewnie zajmie tym. Mam nadzieję, że to jest też szczere odwołanie oraz skarga. (Mam nadzieję, że wszystko git napisałem)...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#4

https://zapodaj.net/4c9b9d4b63917.png.html  Prosze tutaj jest ss jak byles na cheatach i walczyles z cpunehem.





                                                                                     9

#5

Zacznijmy od tego, że napisałem ci o 14 cps. 14 cps jest proste do wyklikania jakimś sposobem. Czy drag click, bawlclick albo nawet butterfly click. Myślisz że jak ludzie sie biją na 1.8?

#6

Od siebie mogę dorzucić że kvs już jakiś czas na serwerze gra, do tej pory nigdy nie było problemu z cheatami, nawet w sytuacjach gdy mógłby z ich użycia naprawdę wiele zyskać, więc sądzę że jeśli faktycznie pojawiły się na creativie, to tylko w formie zabawy, nawet jeśli głupiej. Podpisuję się pod prośbą o skrócenie kary.

#7

(15-07-2020, 09:20 AM)King_Kamil napisał(a): https://zapodaj.net/4c9b9d4b63917.png.html  Prosze tutaj jest ss jak byles na cheatach i walczyles z cpunehem.

Po co ten ss skoro przyznałem się do cheatów?

#8

Tak racja 14 cps. Sprawdziłem w logach. Nadal jest to według mnie lekko niemożliwe, ale pewnie macie jakieś tricki. Ewentualnie macro ale to jak sie zbudowales to naprawde Zaskoczony
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#9

(15-07-2020, 09:27 AM)xKieras_ napisał(a): Tak racja 14 cps. Sprawdziłem w logach. Nadal jest to według mnie lekko niemożliwe, ale pewnie macie jakieś tricki. Ewentualnie macro ale to jak sie zbudowales to naprawde Zaskoczony

Odpal sobie macro na 14 cps na singlu i zobacz, że tak sie da Płacz ze śmiechu

#10

Za szybko się ten wątek rusza, ja tu piszę ładną schludną odpowiedź a po zapostowaniu już jest pięć do których chciałbym się odnieść. Najważniejszy myślę jest post kierasa, niestety faktycznie kvs ma sporą listę banów. Jednak żaden z nich nie jest banem za cheaty. Nie wiem czy ocenianie odwołania od cheatów pod względem banów za zachowanie na chacie jest odpowiednie. Tak tylko od siebie dodam, że pod banem za bycie toxiciem pierwszy się podpiszę :3. Co do grożenia wbijaniem na MK, też widziałem tą rozmowę, ba, nawet w niej uczestniczyłem. Nie było to nic tak ekstremalnego, proszę o zostawienie prywatnych rozmów na discordzie na prywatnym serwerze na discordzie. Co do tego że Kamil nie mógł cheatować bo przecież ma tak długą listę kar, nie przeszkadzało mu to w zdobyciu bana za np. omijanie afk, a już wtedy lista była długa. Poza tym, prawdopodobieństwo wyłapania bana cheatując, jeśli nikt tego nie zgłosi, jest mam wrażenie raczej niskie. A kiedy zgłosi się taką sytuację samemu, to nie widzę problemu w wyłączeniu cheatów na czas sprawdzania. Nie chcę tu rzucać żadnych oskarżeń, ale tylko myślę że długa lista banów nie zwalnia go z podejrzeń.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości