Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie

#1

1. Nick w grze: PALEXTAA
2. Data ukarania: 15.07.2020r.
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: ''Celowe lagowanie serwera Creative."
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

A więc kolejny raz się tutaj spotykamy z powodu mojego bezmyślnego zachowania. Przejdę od razu do opisania zaistniałej sytuacji.

 Zaczęło się od tego, że któregoś wieczora szukałem na YouTube pewnego mechanizmu który był mi potrzebny do stworzenia farmy na jednym serwerze i przypadkowo trafiłem na filmik z tymi pistonami. Gdy go obejrzałem ciekawiło mnie czy faktycznie jest jakaś szansa na to, że chociaż trochę zlaguje to serwer. Wszedłem wczoraj na creative (15.07.20, pisze datę bo nie wiem kiedy wstawię to na forum) i postanowiłem, że zbuduje chociaż część tego mechanizmu tylko dla sprawdzenia wiarygodności filmiku. Wiem, że od początku byłem obserwowany przez administracje bo któryś z administratorów kliknął mi w przekaźnik. Pierwsze pomyślałem, że ktoś chce mi dać znać, że jestem pod obserwacją i żebym zaprzestał budowaniu dalej ale uznałem, że dokończę. Nie ukrywam iż jestem człowiekiem który pierwsze robi potem myśli ale tak jak mówię chciałem sprawdzić wiarygodność filmiku. Fakt, liczyłem się z banem nawet gdy Zkeram ostrzegł mnie 2 razy abym tego nie robił, dlatego nie oczekuje na szybkiego unbana. Gdy odpaliłem mechanizm tepłem się do Oskara aby zobaczyć czy wywołuje to jakiekolwiek lagi i w tym samym momencie napisała mi Marika abym wyłączył swój mechanizm więc poszedłem to od razu zrobić no i o to takim sposobem wyrwałem kolejnego bana. To chyba jest na tyle co mogę wyjaśnić. Przepraszam za wczorajsza sytuację i obiecuje, że już więcej nie zbuduje nic podobnego na żadnym z serwerów.

#2

Do winy się poczuwasz. Fakt, głupie było, że sprawdziłeś to, bo po zwróceniu uwagi liczyłeś się z konsekwencjami. Jednak to zrobiłeś. No cóż. Dłużej się nie rozpiszę, ale żałujesz tego i jeżeli zmienisz się i przestaniesz z niektórymi rzeczami (np. łamanie regulaminu, jeżeli chodzi o wulgaryzmy bo są, były i pewnie będą...) Wiem, że zwrócenie uwagi na wulgaryzmy może się skończyć, że znów R3d3q napisze, że nie ma to nic wspólnego, ale ja biorę całokształt zachowania.

Jestem za skróceniem kary do trzech dni.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#3

Tak samo jak poprzedni przemówca, jestem za unbanem. Pokazałeś skruche i żałujesz że to zrobiłeś.

#4

Wulgaryzmy nie powinny być brane pod uwagę, ponieważ ban nie jest z nimi powiązany. Nie wiem po co to Kieras kolejny raz przytacza przy kolejnym odwołaniu.
Moim zdaniem bez palexty skyblock będzie pusty, jest jednym z nielicznych graczy którzy spędzają sporo czasu na nim, bez niego czat w godzinach wieczornych będzie martwy. Jestem za skróceniem bana do tygodnia.

#5

Z takiego powodu, że ja przy odwołaniach biorę całokształt zachowania. Ale zkeram ma rację co do tego, że SkyBlock bez niego będzie pusty, PALEXTAA setki godzin tam spędzał.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#6

Ban zostanie zmieniony na 24h licząc od teraz.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości