Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Coś w stylu anty-griefa

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Creative
3. Opis: Chodzi o to, że gracze za pomocą zegarka, dispenserów i kul ognia mogą griefować inne działki, podpalając je wysztrelonymi fireballami, dlatego uważam, że należy to naprawić, sam zobaczyłem, że się tak da i dostałem bana :/
 Najprostszy sposób to chyba ustawienie dla __global__ w wg fireballe na Deny. Jeżeli to nie działa zawsze można dać np. gamerule DoFireTick na False, i mwtedy tylko trafione punkty się podpalą.
 

 A teraz info dla administracji, tak naprawde nigdy niczego nie chciałem zniszczyć. Ten tekst nie jest odwołaniem do bana.
Odpowiedz

#2

Odwołanie napisz, ale propozycja według mnie dobra. Więcej nie będę mówił, ale zablokowanie kul ognia, granatów z /bronie itd to dobry pomysł.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#3

(17-07-2020, 11:20 AM)xKieras_ napisał(a): Odwołanie napisz, ale propozycja według mnie dobra. Więcej nie będę mówił, ale zablokowanie kul ognia, granatów z /bronie itd to dobry pomysł.

Nie potrzebuje odwołania, poczekam te 5 dni, i tak to trochę moja wina, przxy takim zmęczeniu jakie mnie czasem dopada poprostu człowiekowi odbija
Odpowiedz

#4

Od wczoraj działa blokada na spawnowanie fireballi, a od dzisiaj usuwane są również te, które zostały wcześniej wypuszczone i lecą sobie po świecie bez końca, lagując serwer.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości