Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie

#1

1. Nick w grze: DiamondBoyKing
2. Data ukarania: 20.07.2020 14:03
3. Nick osoby karzącej: R3d3q
4. Powód bana: Omijanie bana, ignorowanie poleceń administracji, przedłużenie kary
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Uważam że powinienem dostać unbana ponieważ,R3d3q dał mi bana na 5 dni bo pisałem na discordzie (co było nie dozwolone) po tym jak dostałem bana ,a gdy poprosiłem aby wytłumaczył mi co znaczy omijanie bana ,on zamiast wytłumaczyć dał mi odrazu bana na zawsze. Bardzo chciałem przeprosić za to że pisałem na discordzie podczas bana, ale nie doczytalem dokladnie regulaminu.Mogę odpokutować banem który dostałem za pierwszym razem czyli banem na 5 dni. Pozdrawiam administracje.

#2

Zacznijmy od tego, że w ogóle nie przejmowałeś się karami. Omijałeś bana od Melodii, który został spowodowany tym, że przeszkadzałeś innym graczom na CV. Później zostałeś przeze mnie upomniany słownie, ale zignorowałeś to. Dałem ci za to bana na krótszy czas, bo miałem nadzieję że podczas przerwy zrozumiesz swój błąd. Jednak również to zlekceważyłeś, dlatego dałem ci bana na zawsze. Dodatkowo zareklamowałeś inny serwer i nie posługiwałeś się nickiem z gry, co również jest niedozwolone. Twoje zachowanie było żałosne. Mimo tego chciałbym dać ci drugą szansę (której mam nadzieję, że nie zmarnujesz). W twoim wątku widać skruchę i chęć powrotu do gry. Jestem za skróceniem bana do miesiąca, ale poczekam na opinię innych.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#3

Zgodze sie z Redem. Przyznałeś się że nie doczytałeś regulaminu i pokazałeś skruczę i chęć poprawy. Ochłoń , taka przerwa dobrze ci zrobi. Jestem za skróceniem bana do miesiąca.

#4

Na początku dostałeś ode mnie bana za umyślne przeszkadzanie graczom, nawet po niedoczytaniu wiedziałbyś, że to zabronione. Dostałeś ode mnie krótkiego bana, jedynie na 12h, a mimo to omijałeś go, ignorowałeś wszelkie polecenia i upomnienia, no i kolejne kary. Dostałeś bana na zawsze od Redqa i dopiero po tym napisałeś odwołanie. To niedoczytanie o którym napisałeś nie zwalnia Cie z przestrzegania regulaminu, co za tym idzie to tylko Twoja wina tego, że nie doczytałeś. Omijałeś bana pisząc z discorda, gdy Red Ci napisał byś przestał to zamiast grzecznie posłuchać i nic nie pisać zadałeś pytanie i dalej pisałeś. Jeżeli rzeczywiście nie wiedziałeś o tym, to powinieneś zapytać się go prywatnie, a nie dalej dyskutować i omijać bana. Nie wiem czy robiłeś sobie jaja i zadałeś to pytanie by zdenerwować czy może jednak dalej chciałeś cwaniakować i zmarnować czas administracji.

Niby widać skruchę w tym odwołaniu, prośbę o drugą szanse. Poprawy za to nie widzę, ale nie będę się czepiać.
Nie jestem przekonana co do Ciebie, mam lekkie wrażenie, że możesz tylko udawać i po unbanie dalej będziesz robił to samo. Jako gracza znam Cie tyle co nic, nie miałeś specjalnie dużo kar, na czacie zazwyczaj byłeś spokojny i neutralny. Ale mimo tego, co zrobiłeś dalej nie wiem czy dobrym pomysłem jest unban.

Patrząc na całokształt Twojego zachowania ten proponowany miesiąc bana też byłby chyba średni.
Ale każdemu należy się druga szansa, myślę, że ten miesiąc będzie wystarczający by uświadomić sobie swoje zachowanie, to co się zrobiło no i pomyśleć jak to poprawić i nie zawieść drugi raz administracji.

Jestem za skróceniem bana za miesiąc, decyzje o skróceniu oddaje Redowi, on wykonał ostatni krok.
?

#5

Myślę że można dać  Ci ostatnią szanse i skrócić bana do miesiąca ale jeśli zachowanie nadal będzie nieodpowiednie to permanentny ban.

#6

Tak jak moi poprzednicy, również jestem za skróceniem bana do miesiąca.

#7

Ban zostanie skrócony do miesiąca, a wątek zgłaszam do zamknięcia. Dobrze wykorzystaj tą szansę.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości