Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie - AutPrismo

#1

1. Nick w grze: AutPrismo
2. Data ukarania: 15.07.2019
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: "Działanie na szkodę serwera"
5. Dlaczego uważam, że powinnam dostać unban:

Dzień dobry. Jestem tu bo minął ponad rok odkąd nie gram na tym serwerze. Próbowałam ostatnio wejść, wrócić, zobaczyć co się od tego czasu zmieniło i okazało się że moje konto jest zbanowane na zawsze. Nie wiem dlaczego: nie pamiętam wiele sprzed roku, a powód niewiele mi mówi. Był to okres bardzo trudnych zmian w moim życiu, przechodziłam przez wiele ciężkich emocji i przepraszam za wszystko czym zawiniłam. Nie znam zasad na tyle dobrze by wiedzieć czy w takiej sytuacji w ogóle mam szansę na zdjęcie blokady, ale jeśli tak, to chciałabym powiedzieć, że jestem dziś zupełnie inną osobą niż kiedyś, wiem, że rok temu wiele razy zachowywałam się okropnie i za wszystkie takie rzeczy - mimo, że z pewnych przyczyn osobistych większości nie pamiętam - serdecznie żałuję.
Odpowiedz

#2

Czas na odwołanie od bana to jest 7 dni po jego dostaniu
Odpowiedz

#3

To gdzie mam pisać? Ja nawet nie pamiętam co się wtedy stało.
Odpowiedz

#4

Zacznijmy od istotnej rzeczy, której nie można zignorować.
W ciągu tego roku zdążyłeś/aś zmienić płeć?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1
1
1
1
Odpowiedz

#5

Płci się nie zmienia, tylko koryguje. Jak mówiłam, miałam mnóstwo trudnych zmian, ale to wszystko sprawy osobiste i przykro mi, ale nie mam ochoty ich publicznie poruszać.
1
Odpowiedz

#6

Mogę liczyć na jakąś odpowiedź? Zrozumiem jeśli nie jest to możliwe, ale chciałabym to wiedzieć.
Odpowiedz

#7

Przeglądając Twoje wypowiedzi z czasu sprzed bana uważam, że osoba która potrafiła tylko wciskać nam,że jesteśmy serwerem nastawionym na kasę i że administracja nic nie robi żeby serwer lepiej działał nie wniesie nic pozytywnego na nasz serwer.
Przy okazji odniosę się do zarzutu nastawienia na kasę, skoro jesteśmy nastawieni na kasę to dlaczego niejednokrotnie członkowie administracji wspierali serwer finansowo z prywatnych środków tylko po to żeby w gorszym okresie finansowym było za co opłacić serwer? Nie czerpiemy z serwera żadnych korzyści finansowych, a działamy od 2016 roku. A teraz odniosę się do Twojego podania, skoro miałeś/miałaś (już sama nie wiem jak się do Ciebie zwracać bo tu piszesz inaczej a rok temu inaczej) ciężki okres w swoim życiu to rozumiem że pojawiłeś/pojawiłaś się na serwerze żeby innym napsuć krwi i innym podnieść ciśnienie (administracja). Każdy z nas ma lepszy i gorszy okres w życiu ale osoby dojrzałe nie przenoszą problemów życia prywatnego na innych ludzi/graczy. Jestem za pozostawieniem kary w takim stanie jakim była. Ale decyzja należy do Wodza.
Odpowiedz

#8

Podpisuje się pod tym co napisała Lady.
Nie potrzebujemy osób, które będą psuły rozgrywkę innym. Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi i oskarżeń w stronę serwera jak i Administracji, jestem za zostawieniem kary, bez możliwości jej zmiany.
Może i się zmieniłeś przez rok, tylko ile ludzi tak pisze tylko po to, żeby dostać UB? Sporo.
Decyzja należy do Wodza, więc tak czy owak, musisz czekać na jego wypowiedź.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#9

Rozumiem. Jeśli taka będzie decyzja, to nie będę więcej oponować. Ale nawet jeśli, to i tak serdecznie przepraszam za te wszystkie okropności, które wtedy powiedziałam. Wiem, że byłam wtedy potworem i skrzywdziłam wtedy wiele osób. Jestem dziś zupełnie inną osobą niż wtedy i obiecuję że jeśli dostanę szansę, to nigdy nie powtórzę takich błędów. Jeśli mi nie uwierzycie to trudno. Tak czy siak przepraszam.
Odpowiedz

#10

Myślę, że mogłaś się przez ten czas zmienić. Trzeba przyznać, że prócz tych odpałów np z lagami, albo Janem Pawłem II byłaś raczej wartościowym, aktywnym i przyjaznym graczem. Przyjemnie się z Tobą grało nie tylko mi, ale też innym osobom. Ogromnym minusem jednak były te właśnie odpały i pisanie bzdetów na globalnym chacie, ale poza tym było super. Uważam, że powinnaś dostać drugą szansę, bo jednak minęło już sporo od tej kary i żałujesz tego, co zrobiłaś.
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości