Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanko

#1

1. Nick w grzeDuży Uśmiechivo_YT
2. Data ukarania:30.07.2020
3. Nick osoby karzącej:Ewka25
4. Powód bana:NIE WIEM
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:Bo kurde dostałem bana za byt, tak przypuszczam, a tak serio to za co , bo słowo "regulamin" jest oznaczane jako ponad 100 zasad napisanych + byt, za który ją dostałem bana. Proszę o wyjaśnienia...

#2

Skończyło się beztroskie trollowanko i współpraca z boterami, cheaterami, ciche siedzenie na "legitnym" koncie mającym nie budzić podejrzeń, więc przyszedł czas na struganie pawiana na forum.
Za niedługo osoba, od której dostałeś bana wyśle kilka ciekawych i druzgocących dla ciebie ss i zgodnie z tradycją jak w przypadku podobnych sytuacji zamkniemy sprawę.
Zanim to nastąpi najpierw wstęp do tematu ode mnie.



[Obrazek: 2_04_08_20_12_44_44.png]


[Obrazek: 2_04_08_20_12_44_56.png]
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1

#3

Z moim ip tak naprawdę to sprawa była wyjasniona, a tak naprawdę to pisze to odwołanie tylko dlatego żebyście uwierzyli, że zbanowaliscie tak naprawdę połowę swojego serwera i jedyne co mogę życzyć to powodzenia w rozwijaniu się serwera 30 osobowego ps. JK

#4

(04-08-2020, 13:53 PM)Divo_YT napisał(a): Z moim ip tak naprawdę to sprawa była wyjasniona, a tak naprawdę to pisze to odwołanie tylko dlatego żebyście uwierzyli, że zbanowaliscie tak naprawdę połowę swojego serwera i jedyne co mogę życzyć to powodzenia w rozwijaniu się serwera 30 osobowego ps. JK

10 000 unikalnych wizyt (nie botów) w 4 edycji to jest dużo więcej niż 30 osób i wskazuje na dużo większą dzienną aktywność. Choćbyś nie wiem jak się starał to nie przekonasz nikogo, że jest inaczej. Jesteś skończony, trolle przemijają, dostają bany, a serwer żyje i idzie do przodu dalej, już od ponad 4 lat.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
2
1

#5

Najpierw zbanowałam jedno konto Divoo, za jakiś czas wbiłeś z Divo_YT i teraz piszesz odwołanie?
Tak jak Miro pokazał, ip masz powiązane z kefirem (mk) jak i z Scr4chem. Oboje zostali zbanowani, oboje bawili się we wrzucanie botów itd.
W prywatnych wiadomościach ze Scr4chem widać, że pomagaliście sobie, próbowaliście zadziałać na szkodę serwera + tu mam inne dowody wskazujące na to, że ban jest słuszny.


[Obrazek: Screenshot-2020-07-24-19-24-55-580-matte...tcraft.jpg]

[Obrazek: 1.png]
[Obrazek: 2.png]
[Obrazek: 3.png]


Podsumowując ban jest słuszny, ub nie będzie.
Wasza grupka trolli nie jest nam potrzebna na serwerze, wielu było takich. Serwer działa dalej i ma się dobrze.
Zgłaszam wątek do zamknięcia.

#6

Zamykam.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości