Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


prośba o dobanowanie

#1

1. Nick w grze: pimpek122 2. Data ukarania: 13.08.2020 11:38 3. Nick osoby karającej: R3d3q 4. Powód bana: MK lamcia_yt 5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: grałem na legalu bo mi brat pokazal ten serwer więc gralem i nic nie zrobilem złego i spodobał mi się ten serwer
1

#2

Przypomina odwołanie Lamci, podobny styl pisania, słownictwo i brak błędów ortograficznych (dziwi mnie to, jeśli napisał to twój 7 letni brat i nie sądzę żeby używał takiego języka). Podobny jest też rozkład odwołania .
Nie jestem do końca przekonany, że był to twój brat.
W oczy rzuca się też taka sama czcionka.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#3

cały styl pisania jak dla mnie 1 do 1 , mnie też nie przekonał/przekonała
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]

#4

Moim zdaniem nie ma co dobanowywać, dłuższej kary redeq ci nie może dać niż Perm, wiec moim zdaniem post jest zbędny.

#5

(13-08-2020, 19:16 PM)Redeq napisał(a): Przypomina odwołanie Lamci, podobny styl pisania, słownictwo i brak błędów ortograficznych (dziwi mnie to, jeśli napisał to twój 7 letni brat i nie sądzę żeby używał takiego języka). Podobny jest też rozkład odwołania .
Nie jestem do końca przekonany, że był to twój brat.
W oczy rzuca się też taka sama czcionka. [color=var(--text-normal)]no to brat mi pokazal ten server i postanowilem sobie pograc wienc posedlem do kopalni i kopalem sobie i dostalem bana za jego multikonto ja wiem ze moja siostra czitowala ale ja nie czitowalem


[/color]
[color=var(--text-muted)][20:08][/color]

#6

Lepiej wytłumacz się z tego co zauważyłem, a nie pisz co robiłeś i jak poznałeś serwer
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#7

Z powodu braku większej ilości odpowiedzi oraz sensownego wytłumaczania. Unbana nie będzie. Wątek zgłaszam do zamknięcia.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#8

Zamykam.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości