Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z TheZiomej

#1

Żeby tradycji stało się zadość publikuje dla Was wywiad z kolejnym z naszych graczy a jest nim dzisiaj TheZiomej Uśmiech





1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.



TheZiomej: Hej, jestem Ziomej. Od końca grudnia jestem w Administracji.




2) Co robisz w wolnych chwilach?


TheZiomej: Gram ze znajomymi na MineWorld, buduje budowle na creative i również czasem na survivalu coś mi się uda zrobić.




3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.


TheZiomej: Lubię tworzyć różne grafiki, oraz uwielbiam rysować. Również lubię grać w różne gry na komputerze. Moja ulubiona to Minecraft.




4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?


TheZiomej: Boje się klaunów, pająków... I nie wiem, dlaczego okapi mnie też straszą...




5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?


TheZiomej: Hm... Gdzieś w drugiej klasie zacząłem oglądać jak robić animacje, po czym natrafiłem na "Mody w Minecraft" i spodobała mi się ta gra. Później zapytałem siostrę, gdyż wtedy nie umiałem sam instalować gier czy czasem nie mogłaby mi jej zainstalować. Później zapomniałem o Mc. Po roku znów zobaczyłem tą grę... "Let`s play Minecraft" i zapytałem chłopaka mojej siostry czy kiedyś grał w tą grę. Odparł, że tak. On jest dość młody (23 lata ma obecnie) i powiedział mi, że zainstaluje ją na komputer. Byłem bardzo zadowolony. Później próbowałem z serwerami. Dowiedziałem się, od chłopaka siostry, że mam premium. Później dotarła do mnie jeszcze informacja, że mam ustawiony nick na "ziomej". Od tamtego czasu grałem na serwerach.




6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?


TheZiomej: Sh upadło i nie miałem żadnego kontaktu ze znajomymi (nie miałem Skype itp.). Założyłem bloga o Minecraft, gdzie napisałem, że ich szukam. Zaczęło się od RoksiKoksiPL, odpisała mi pod tym wątkiem. Ona miała Skype`a i znała Skype Mariki. Pisałem z nimi i grałem. Kiedyś napisała do mnie Marika i podała mi IP serwa. Spodobał mi się bardzo, szczególnie tym, że jest baaardzo podobny do SnowHome (moim zdaniem).




7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?


TheZiomej: Administracja,Warpy,Światy,Znajomi Duży Uśmiech... Prawie wszystko Język.




8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?


TheZiomej: Spawn suvival oraz creative. Domek przy domach Koteka i Diaxa Duży Uśmiech. Oraz różne działki na creative.




9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?


TheZiomej: Pilnuje czatu i gram ze znajomymi Duży Uśmiech.






10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?


TheZiomej: Mało zwierząt. Wiem, wiem dużo niby tych mobów, ale ja bym chciał np. Lisy, Koty, które mają też inne futerka... ważki, ogólnie też cienie. Jak mam shadery albo inne cuda, to mi laguje kompa, więc ich nie używam Język. Zmieniłbym chyba nic... Może wygląd menu Minecrafta na bardziej nowoczesny... tak jak zmienił się wygląd launchera.Język (Chodzi mi jak już gra jest włączona i jest Gra jednoosobowa itp.)




11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?


TheZiomej: Chyba nikt...




12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?


TheZiomej: Najczęściej przebywam na serwerze z Koteku (_KoteQ_) oraz Diaxem Duży Uśmiech (_Diamentowa_). Również lubię osoby, które wcześniej wymieniłem, oprócz nich lubię Lady i Animka,Slou,Przemka,Adminów... ale z nimi rzadko gadam, nawet nie wiem czy ich tak znam jak Kotka Duży Uśmiech. Lubię również wiele innych osób.




13) Jak powstał twój nick?


TheZiomej: Mój nick to zmodernizowana stara nazwa. Nick "ziomej", bowiem należał do chłopaka mojej siostry. Bardzo mi się spodobał, czasem mój przyszły szwagier się śmieje, że jestem ziomej junior Duży Uśmiech Myślę, że mógł on powstać w taki sposób, że koledzy nazywali się ziomkami i ktoś kiedyś zamiast "ej ziom" powiedział "ziom ej". Złączyli to i wyszło Ziomej. Obecnie mam nick "TheZiomej".




14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?


TheZiomej: Zbudować do końca mój domek przy domku Diaxa i Koteka Język Zacząć jeszcze lepiej budować. I marze o stepach (będą w drugiej edycji Duży Uśmiech).




15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?


TheZiomej: Domek w stylu spawnu.




16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?


TheZiomej: Zachwycałem się na gamemode 1 zwierzątkami.




17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?


TheZiomej: Nie.




18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?


TheZiomej: Wszystkich, szczególnie Kotka i Diaxa Duży Uśmiech




19) Może teraz parę słów od siebie?


TheZiomej: Dzięki za przeczytanie tego wywiadu Duży Uśmiech




20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.


TheZiomej: Ja również
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości