Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


odwołanie

#1

nick w grze: ploneczq
data ukarania:08.09.2020 godzina: 18:47
nick osoby karzącej: R3d3q
powód bana: obrażanie na msg 
dlaczego uważam że powinnam mieć unban: bardzo przepraszam ale zaczęło sie od tego że był u mnie kuzyn i poszłam na chwile do kuchni i on zaczął pisać do wszystkich i przeklinać na chacie i przepraszam za niego i bardzo nie chcialam
Odpowiedz

#2

Będziesz miała nauczkę, żeby zawsze się wylogować z gry.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#3

Nie mamy pewności czy nas teraz nie wkręcasz jak śrubki do stołu który skręcasz (nevermind). Według mnie poczekasz te 2 dni bo to nie jest ban na zawsze.
1
Odpowiedz

#4

(06-09-2020, 18:01 PM)Najcik napisał(a): Będziesz miała nauczkę, żeby zawsze się wylogować z gry.

(06-09-2020, 18:02 PM)Oski napisał(a): Nie mamy pewności czy nas teraz nie wkręcasz jak śrubki do stołu który skręcasz (nevermind). Według mnie poczekasz te 2 dni bo to nie jest ban na zawsze.

bez tego serwa nie wytrzymie 2 dni
Odpowiedz

#5

No to nie wytrzymuj, poczekaj na serwer, wyjdź na dwór, odedchnij świeżym powietrzem i spotkaj się z kolegami. Serwer ci nie ucieknie z dnia na dzień.
Odpowiedz

#6

Zacznijmy od tego. Trzeba było myśleć najpierw, niż poźniej żałować. Tłumaczenie o kuzynach, braciach i w ogóle słyszałem już tyle razy, że nie wiem czy wierzyć. Podczas przerwy podczas gry, chwilowego wyjścia, czy ogólnie afczenia należy najlepiej wyjść z serwera by nie było sytuacji, że stałaś przy farmie, a poszłaś na obiad czy tak jak mówisz, pójść do kuchni, mimo że "kuzyn" może coś zrobić. Kara się należy, bo nie dopilnowałaś tego, o ile to nie Ty. Jak ty to tym bardziej się należy. Nie jestem za skróceniem kary, powinna ona zostać za sam fakt niedopilnowania i braku pewności co do "kuzyna".
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#7

Wcześniej nie zauważyłam by gracz pisał do mnie "elo mordo". Na krótko przed banem ktoś z tego konta do mnie napisał. Nie wiem czy ktoś inny w danym czasie był przy komputerze, nie da się tego sprawdzić. Regulamin stawia jasno sytuację, że nie wolno udostępniać haseł, kont, nie może grać więcej niż jedna osoba na danym koncie. 2 dni moim zdaniem są nauczką aby uważać przy kim zostawiamy zologowaną postać, ewentualnie przy kim się logujemy. Jestem za zostawieniem kary.
1
Odpowiedz

#8

Unbana nie będzie, już doczekasz do tej 19.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości