Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


dziapciaprzeprasza

#1

1. Nick w grze: dziapcia
2. Data ukarania: 19.09.2020r
3. Nick osoby karzącej: Naten_
4. Powód bana: Kopiowanie itemów [Obrazek: sad.png]
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bardzo przepraszam za kopiowanie itemów, pierwszy raz skopiowało mi się mięso przez przypadek i niestety spróbowałem także z innymi itemami. Nie pomyślałem o konsekwencjach tego i niestety jest juź za późno. Na serwerze grało mi się naprawdę przyjemnie, miła i pomocna administracja. Gdyby nie to skopiowane mięsko to pewnie nigdy nie pomyślałbym aby cheatować. Prosiłbym o jeszcze jedną szansę, usunięcie tych skopiowanych itemów i skrócenie bana do np. jednego miesiąca, a z pewnością już nigdy nie będę wykorzystywał tego błędu. 
Pozdrawiam

dziapcia
Odpowiedz

#2

(25-09-2020, 19:12 PM)dziapcia napisał(a): 1. Nick w grze: dziapcia
2. Data ukarania: 19.09.2020r
3. Nick osoby karzącej: Naten_
4. Powód bana: Kopiowanie itemów [Obrazek: sad.png]
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bardzo przepraszam za kopiowanie itemów, pierwszy raz skopiowało mi się mięso przez przypadek i niestety spróbowałem także z innymi itemami. Nie pomyślałem o konsekwencjach tego i niestety jest juź za późno. Na serwerze grało mi się naprawdę przyjemnie, miła i pomocna administracja. Gdyby nie to skopiowane mięsko to pewnie nigdy nie pomyślałbym aby cheatować. Prosiłbym o jeszcze jedną szansę, usunięcie tych skopiowanych itemów i skrócenie bana do np. jednego miesiąca, a z pewnością już nigdy nie będę wykorzystywał tego błędu. 
Pozdrawiam

dziapcia
Jestem za unbanem do 1 miesiąca, ponieważ kopiowałeś dopiero pierwszy raz, ale mogłeś tego nie robićz a jednak. Według mnie każdy zasługuje na drugą szansę.
Odpowiedz

#3

To jest twoja pierwsza kara. Okazałeś skruchę i zrozumiałeś swój błąd, więc jestem skłonny do skrócenia bana do 2 tygodni.
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#4

Dziękuję bardzo, a te 2 tygodnie to od momentu dostania bana czy od dzisiaj??
Odpowiedz

#5

Od Momentu Napisania Odwołania (19.09.2020 napisałaś do mnie na PW odwołanie, a ja odesłałem Cię do tej kategorii. Zaliczę to jako napisanie odwołania)
Ban za chwilę zostanie skrócony. Wątek zgłaszam do zamknięcia
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości