Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Pytanie] Lista zmian w V edycji

#1

[Pytanie]
Survival

Od startu V edycji na survivalu minął ponad miesiąc. Na Discordzie miała pojawić się lista zmian wprowadzonych z nową edycją i z niecierpliwością czekam na nią do tej pory. Na forum widnieje zgrabnie przedstawiony changelog jedynie dla serwera Creative. Wiedząc, że zostały wprowadzone znaczne zmiany także na survivalu ciężko jest mi rozpocząć normalną grę bez kluczowych dla mnie informacji:
- Jakie limitery (mobów, lejków, bytów lub inne) działają obecnie na serwerze? Czy podział serwera poskutkował aktualizacjami w limiterach lub są one planowane?
- Co dokładnie zostało poprawione w serwerowym sklepie? Były zapowiadane znaczące modyfikacje. Będą dokładniej opisane zasady przeliczania cen?

- Czy będzie informacja o terenie dookoła spawna? Na jakich zasadach byłby dostępny dla graczy?
- Będą dokładniej opisane zmiany w światach? Jakie ograniczenia wiążą się z podziałem i czy zostaną zniesione w przyszłości? Jakie korekty spotkały Nether i End?

Z góry dziękuję za precyzyjne i potwierdzone informacje
Odpowiedz

#2

W najbliższych dniach powinny zacząć pojawiać się informacje o których mowa w pytaniu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Bump i przy okazji spytałbym jeszcze o zapowiedziane wprowadzenie weryfikacji gwarpów w celu wyłączenia PvP.
Odpowiedz

#4

Up, też mnie interesuje temat działek na spawnie.
Oraz czy jest rozważany powrót targu ze względu na niedziałające sklepy tabliczkowe poza spawnem?
Odpowiedz

#5

Bump
Odpowiedz

#6

bump





                                                                                     9
Odpowiedz

#7

bump
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości