Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


prośba o odbanowanie

#1

Nick: Kasin
Data ukarania: 19.10.2020
Nick osoby karzącej: Naten
Powód bana: kopiowanie itemów

wykorzystywałem blond gry wiem ze powinienem zgłosić administracji przepraszam za to już więcej razy sie to nie powtórzy. Grając z moimi kolegami w ten sposób, nie uczyniliśmy nikomu krzywdy. To było tylko dla zabawy i tylko w naszym gronie.

#2

Jak wykorzystywałeś skopiowane koxy w swoim gronie kiedy jadłeś je jak się ze mną biłeś? A ja nie jestem z twojego grona.

#3

(20-10-2020, 10:39 AM)Zkeram napisał(a): Jak wykorzystywałeś skopiowane koxy w swoim gronie kiedy jadłeś je jak się ze mną biłeś? A ja nie jestem z twojego grona.

wykorzystywałem ponieważ biłeś mnie na gwarpie

#4

Broniłem się, walnąłeś mi kilka krytów łapką to oddałem ci.

#5

(20-10-2020, 10:54 AM)Zkeram napisał(a): Broniłem się, walnąłeś mi kilka krytów łapką to oddałem ci.
On cie bił łapką o ty go z miecza zabiłeś z tego co wiem i nawet itów nie oddałeś

#6

Oddałem jego przedmioty Natenowi, kryty z siłką 2 łapką także biją sporo wiec mimo ze walki nie rozpoczyna tym to mógł mnie zabić a raczej takie miał intencje.

#7

Udało Ci się skopiować itemy, zamiast zgłoszenia tego administracji by uniknąć kary to wolałeś tego używać do własnych celów. Tu używanie skopiowanych itemów pod obronę, to jestem w stanie zrozumieć, ale regulamin już Ci nie da ulgi. Jeżeli rzeczywiście biłeś zkerama na gwarpie ( Na to nie ma dowodów) to tym bardziej zasłużyłeś na perma. No ale dobrze, wraz z kolegą chcieliście tylko spokojnie i bez żadnych problemów grać na serwerze. A i tak zkeram chętnie wam przeszkadzał. To była wasza jedyna opcja - dla was oczywiście. Prawdopodobnie gdyby nie zkeram nawet nie pomyślelibyście o kopiowaniu itemów. Proponuje zmniejszenie bana do 7 dni. Patrząc na cały ogół sprawy myślę, że młodym graczom zdecydowanie należy się druga szansa i zrozumienie swoich czynów. Teraz musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać na decyzje osoby która wykonała bana.
?

#8

"Tu używanie skopiowanych itemów pod obronę, to jestem w stanie zrozumieć, ale regulamin już Ci nie da ulgi." Jakie używanie skopiowanych rzeczy pod obronę? To była moja pierwsza walka z tym graczem, wcześniej miałem jedynie kontakt z nim jak chciał u mnie zarobić na dyniach/melonach/pałkach blaze albo jak był u mnie na expiarce w celu zdobycia expa.
"A i tak zkeram chętnie wam przeszkadzał." W czym przeszkadzałem? Ułatwianiem zarabiania na serwerze czy w dużo szybszym pozyskiwaniu expa u mnie na expiarce niż na /warp expiarka? Jeśli to jest przeszkadzaniem to nie widziałem.
"Prawdopodobnie gdyby nie zkeram nawet nie pomyślelibyście o kopiowaniu itemów." - Prawdopodobnie gdyby nie ja nie wyszło by że kopiował on z kolegami przedmioty więc nie rozumiem czemu próbujesz na siłę mnie oczernić w swojej wypowiedzi.
"Proponuje zmniejszenie bana do 7 dni. Patrząc na cały ogół sprawy myślę, że młodym graczom zdecydowanie należy się druga szansa i zrozumienie swoich czynów." Tak jak wiciu pisał na jednym z kanałów na discordzie, skracanie bana do tygodnia/dwóch za kopiowanie jest śmieszne, gdy za mniejsze przewinienia jak podbudowanie się blokami bądź skopiowanie niewielkich ilości expa są skrócenia na 3 tyogdnie lub miesiąc.
1

#9

(20-10-2020, 11:16 AM)Zkeram napisał(a): "Tu używanie skopiowanych itemów pod obronę, to jestem w stanie zrozumieć, ale regulamin już Ci nie da ulgi." Jakie używanie skopiowanych rzeczy pod obronę? To była moja pierwsza walka z tym graczem, wcześniej miałem jedynie kontakt z nim jak chciał u mnie zarobić na dyniach/melonach/pałkach blaze albo jak był u mnie na expiarce w celu zdobycia expa.
"A i tak zkeram chętnie wam przeszkadzał." W czym przeszkadzałem? Ułatwianiem zarabiania na serwerze czy w dużo szybszym pozyskiwaniu expa u mnie na expiarce niż na /warp expiarka? Jeśli to jest przeszkadzaniem to nie widziałem.
"Prawdopodobnie gdyby nie zkeram nawet nie pomyślelibyście o kopiowaniu itemów." - Prawdopodobnie gdyby nie ja nie wyszło by że kopiował on z kolegami przedmioty więc nie rozumiem czemu próbujesz na siłę mnie oczernić w swojej wypowiedzi.
"Proponuje zmniejszenie bana do 7 dni. Patrząc na cały ogół sprawy myślę, że młodym graczom zdecydowanie należy się druga szansa i zrozumienie swoich czynów." Tak jak wiciu pisał na jednym z kanałów na discordzie, skracanie bana do tygodnia/dwóch za kopiowanie jest śmieszne, gdy za mniejsze przewinienia jak podbudowanie się blokami bądź skopiowanie niewielkich ilości expa są skrócenia na 3 tyogdnie lub miesiąc.

Teraz Zkeram się przyznaj czy kopiowałeś czy nie i skąd masz 4 miliony?

#10

Porównaj sobie moje farmy do twoich i sam sobie odpowiedz na to pytanie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości