Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: Mati_gamer_pl
2. Data Ukarania: 18.10.2020
3.Osoba karząca: Naten_
4. Powód bana: kopiowanie przedmiotów 
5. Dlaczego powinienem dostać unbana: Witam. Ja sam itemów nie kopiowałem. Dostałem je od gracza Kasin. Wiem ze w takiej sytuacji powinienem był poinformować o tej sytuacji administracje i oddać itemy. przepraszam ze tego nie zrobiłem. Proszę o chociaż skrócenie bana, ponieważ to jest mój ulubiony serwer i chciałbym moc na nim grać. Obiecuje ze coś takiego się już nigdy nie powtórzy.

#2

"a po trzecie Kasin i oskibialy to inne osoby i nie do nas miej problem o ich czyny."
"Ja sam itemów nie kopiowałem. Dostałem je od gracza Kasin."

no to faktycznie inne osoby.

Swoją drogą pisanie odwołania wiele razy tylko pogarsza twoją sytuację, która i tak do pozytywnych nie należy
[Obrazek: Sygn2.png]

#3

Z tego co wiem jest to twoje drugie odwołanie do tego samego bana. Jest to próba zwrócenia na siebie uwagi żeby szybciej dostać odpowiedź? Cóż im więcej takich postów tym bardziej będziesz irytować osoby od których to zależy. Powinieneś czekać na odpowiedź pod pierwszym postem, na dodatek o ile się nie myle w regulaminie jest informacja kiedy można stworzyć drugą prośbę o odwołanie. Wracając więc do sprawy, kopiowanie Itemów nawet trzymanych tylko dla siebie nie jest uczciwe w stosunku do innych graczy. Nigdy niewiadomo czy coś nie przyjdzie ci do głowy (zdenerwowanie, chęć "zabawy"). Dodatkowo wytykanie innych graczy że" To nie ja! To on robił źle" Nie sprawia że jesteś bez winy bo przecież jednak przyjmowaleś te itemy prawda? A na dodatek tego nie zgłosiłeś. Uważam że ban MOŻE zostać skrócony do 3 tygodni aż do miesiąca (tak jak powiedziałem w przypadku twoich kolegów) dodatkowo to co oczywiste w przypadku każdego powinniście zacząć od 0 bez żadnych Itemów czy pieniędzy.

#4

Zamykam wątek
[Obrazek: Sygn2.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości