Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Pytanie

#1

1. Typ wątku: [PYTANIE]
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: W dniu 2020-07-23 21:59 kupiłem pakiet udogodnienia bez świadomości że nie będzie część funkcji działała - te które mnie interesowały ( /ms open, wyłączanie wiadomości prywatnych, sortowanie w skrzyniach - to akurat czasem działa czasem nie) oraz brak opisu co robi i na co działa transfer natychmiastowy - nie ma informacji że działa tylko na 3 bloki (dirt piasek i żwir). Jestem rozczarowany tym pakietem, a ostatnio na survivalu Miro pisał że nie będzie dostępne na survivalu /ms open.  Jest on bezużyteczny a brak informacji na stronie sklepu wprowadził mnie w błąd i nie widziałem że to co mnie interesuje nie jest dostępne na survivalu (nadal nie ma o tym informacji na sklepie). I tu pojawia się moje pytanie. Czy mogę dostać zwrot środków i usunięcie mi tego pakietu? Z tego co słyszałem od innych graczy im także nie podoba się niedziałający pakiet na survivalu.



Opis pakietu ze sklepu:
Pakiet "Udogodnienia" to szereg dodatków, które upraszczają wykonywanie typowych czynności i pozwalają jeszcze bardziej spersonalizować Twoją grę na naszych serwerach.





Pakiet jest przyznawany na całą edycję serwerów.



Zawartość pakietu "Udogodnienia":



- Automatyczne ukrywanie na mapie dynamicznej

- Włączanie/wyłączanie ogłoszeń czatowych

- Dźwięk ogłoszeń czatowych (zmiana lub wyłącznie w ogóle)

- Włączanie/wyłączanie tablicy wyników po prawej stronie ekranu

- Włączanie/wyłączanie prywatnych wiadomości

- Włączanie/wyłączanie czatu publicznego

- Sortowanie przedmiotów (np. w skrzyniach)

- Automatyczna naprawa przedmiotów komendą /repair (Wymaga dodatkowo rangi SuperVIP)

- Transfer natychmiastowy

- Sklep MineShop wszędzie komendą /mineshop open

- Dostęp do komendy /tps (sprawdzanie obciążenia serwera)
- Dostęp do ponad 30 dodatkowych efektów z cząsteczek (komenda /menu -> ustawienia cząsteczek)
2
1

#2

Mnie również pakiet trochę zawiódł jak się dowiedziałem, że komenda /ms open nie będzie dostępna i jeżeli byłaby taka możliwość to również prosiłbym o zwrot pieniędzy na sklepie.

#3

Pakiet działa i nie może być mowy o zwrotach. Nic co znajduje się w opisie nie jest nieaktualne z wyjątkiem komendy /mineshop open. Wspomniane sortowanie zawartości skrzyń również działa (sprawdziłem).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości