Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołania od Bana

#1

1. Nick w grze: Mrdobrysucharek
2. Data ukarania: 29.10.2020
3. Nick osoby karzącej: Ewka52
4. Powód bana: X-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Wiem że zle postąpiłem . Jestem  w pełni świadomy swojego czynu, żąłuję za to co zrobiłem . Jest mi wstyd za to co zrobiłem . Lecz każdy człowiek zasługuje na drugą szanse . 
Mam nadzieje że moje działania nie przyczyniły się do utrudnienia rozgrywki innym graczom na serwerze ,którzy uczciwie grają na serwerze . Mam równierz nadzieje że moje działania nie zniszczyły ekonomi na serwerze .
X-ray miał miał pomoc mi w dalszym rozwoju mojej działki , nie ukrywam zachowałem się dość dziecinnie podchodząc do tego tak materialistycznie . Mam nadzieje że moje odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie .
Pozdrawiam

Obiecuje że taka sytuacja się więcej nie powtórzy

#2

Jestem za unbanem, za kopiowanie koxów są skrócenia banów do 2 tygodni to uważam że tutaj może być unban odrazu. Gracze nikomu nie szkodzili, jedynie budowali i byli napadani przez innych.
2

#3

(30-10-2020, 21:47 PM)Zkeram napisał(a): Jestem za unbanem, za kopiowanie koxów są skrócenia banów do 2 tygodni to uważam że tutaj może być unban odrazu. Gracze nikomu nie szkodzili, jedynie budowali i byli napadani przez innych.


Nigdy nie było unbanów za x-ray "od razu" i nie będzie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

(31-10-2020, 08:00 AM)MiroTcz napisał(a):
(30-10-2020, 21:47 PM)Zkeram napisał(a): Jestem za unbanem, za kopiowanie koxów są skrócenia banów do 2 tygodni to uważam że tutaj może być unban odrazu. Gracze nikomu nie szkodzili, jedynie budowali i byli napadani przez innych.


Nigdy nie było unbanów za x-ray "od razu" i nie będzie.

Bardzo prosze o unban.Ja jak i moim koledzy bardzo prosimy o unban lub złagodzenie kary za oszukiwanie.Nie ukrywam że postąpiliśmy źle ale przecież każdy człowiek zasługuje na drugą szanse .Obiecuje że do końca tej edycji nie dotkniemy żadnej rudy .Chce przypomnieć że żaden gracz nie ma do nas zastrzeń ,nikomu nie szkodziliśmy jedynie budowaliśmy i taki był nasz zamiar. To że używaliśmy x-ray jedynie w celu pozyskania surowców do sprzedaży nastepnie sprzedane surowce były wydawane na materiały . Chciałbym dodać że od czasu do czasu niektórzy gracze nas napadali i wiekszośc graczy były po naszej stronie zważywszy na fakt że jesteśmy neutralni i z nikim nie wchodziliśmy w konflik .A wiec apeluje o ponowne rozpatrzenie decyzji o unbana lub o środki zmiejszajace kare

#5

jak na moje ub mógłby być ale coś mi śmierdzi w tych podaniach nie wiem czemu wszędzie jest napisane "jest mi wstyd" i wygląda to jakby pisała to 1 i ta sama osoba albo po prostu mi się wydaje



#6

(31-10-2020, 12:14 PM)SUPERostry napisał(a): jak na moje ub mógłby być ale coś mi śmierdzi w tych podaniach nie wiem czemu wszędzie jest napisane "jest mi wstyd" i wygląda to jakby pisała to 1 i ta sama osoba albo po prostu mi się wydaje

Bo cała nasza czwórka jest świadoma tego co zrobiła i poprostu żałuje za to . Nie zrobiliśmy przecież nikomu krzywdy . Nam zależało od samego wejścia na ten serwer budowanie wieżowców i tyle . X ray miał jedynie nam pomoc w celu pozyskania materiałów na budowle. 
Jeśli chodzi o to moge ponieść pełna odpowiedzialność za nich  i dopilnować by taka sytuacja sie wiecej nie powtórzyła. Obiecuje 
Z mojej strony to tyle .Dziekuje

#7

X-ray nie jest jedyną możliwością na pozyskanie materiałów. Cała wasza grupka nie musiała z niego korzystać. Nawet chyba znalazły się 2 osoby które nie skorzystały z tego. Nie wiem czy się dogadaliście między sobą, że tego użyjecie. Powiem tyle, że nikt was nie zmuszał do tego. Mogliście odmówić, nie użyć tego. Zrobiliście co innego, teraz każdy po prostu poniesie konsekwencje tego. Nie wiem czy wasze obietnice są jakkolwiek prawdziwe.


Odnośnie Twojej sytuacji, przykładowe ss.
[Obrazek: 2020-10-30-22-36-10.png]

[Obrazek: 2020-10-30-21-38-32.png]

[Obrazek: 2020-10-30-22-41-32.png]

[Obrazek: 2020-10-30-21-48-44.png]

Twoja sytuacja jest troszkę inna. Fakt jest to Twoja pierwsza kara. Jednak wykopałeś znacznie więcej rud od kolegów którym odpisałam na odwołanie. Moim zdaniem zasługujesz na dłuższą kare czyli mogę dać skrócenie bana do 3 tygodni i zabranie itemów.

#8

Przyjmuje bana

#9

Zgłaszam wątek do zamknięcia.

#10

Zamykam.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości