Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Problem

#1

1.Typ wątku:[Problem]
2.Nazwa serwera: Survival
3.Opis: Dziś około 16:30 zabrano mi 340k minecoinsów. Część z tych pieniędzy posiadałem ze sprzedaży stoiska z itemami przy /warp sklep oraz paru itemów , a drugą 
część jako wynagrodzenie za pomoc przy ustalaniu cen i wytłumaczeniu mechaniki sklepów tabliczkowych. Problem w tym, że pieniądze te zostały mi skonfiskowane, a itemy które 
sprzedałem oraz stoisko nie zostały mi zwrócone. Chciałbym się domagać zwrotu minecoinsów albo itemów które sprzedałem.
Odpowiedz

#2

Bump
Odpowiedz

#3

Nie wiem czy był sens pisania wątku, wydaje mi się lepszym rozwiązaniem byłoby napisanie do mnie i cierpliwość. To samo powiedziałam Ci na głosowym. Jedyne co aktualnie Ci zostaje to czekanie. Tyle ode mnie
?
Odpowiedz

#4

Na głosowym nic nie mówiłaś na temat czekania, ale moim zdaniem jeżeli u gracza jeszcze nie jest pewne to, że zarabiał kopiując itemy to powinienem mieć minecoinsy ze sprzedaży lub przedmioty.
Odpowiedz

#5

Czemu nie możesz mu tego oddać? Aktualnie osoba która ma stoisko nic nie straciła a kokosz jest jedynie stratny. Jeśli wyjdzie że ten gracz co kupił stoisko od kokosza kopiował przedmioty to lepiej wtedy zabrać kokoszowi kasę i oddać mu stoisko, skoro teraz nie masz pewności że parę staków koxów były nieuczciwie zdobyte w 10 godzin grania.
Odpowiedz

#6

Powiedziałam wyraźnie, że musimy poczekać do wyjaśnienia sprawy. Jeżeli chodzi o skonfiskowane to przypuszczając, że okazałoby się, że kopiował i tak te 340k byłyby zabrane. Nieważne czy teraz czy później, byłbyś i tak na stracie i musiałbyś to sobie zarobić więc nie widzę problemu. Nie jest to niczyja wina ale milutko by było gdybyś to uszanował i grzecznie tak jak już powiedziałam czekał.
?
Odpowiedz

#7

A stoisko które kupił? Nie oddasz mu tego mimo że zabrałaś mu kase?
Odpowiedz

#8

wy dzieci nawet nie wiecie jak sie kopiuje poprawnie
2
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości