Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1.  PuddingTale
2.  05.11.2020
3.  Lelouch
4.  Kopiowanie Itemów.
5.  Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana : Faktycznie nie pomyślałem że mogę mieć Perm Bana . Po dowiedzeniu się i wytłumaczeniu mi jak się kopiuje (przed naprawą) to mnie poniosło i zacząłem kopiować . Informacje na temat kopiowania Otrzymałem od Gracza Fuuuf . Serwer jest naprawdę przyjemny i dobrze mi się na nim grało . Dodam też że na małej ilości serwerów są takie warpy jak ,,Bossy,, Jest to jeden z lepszych umilaczy czasu . Chciałbym prosić o drugą szanse . Dziękuje za odczytanie Miłego dnia/wieczoru

~PuddingTale
3
1

#2

(05-11-2020, 23:53 PM)PuddingTale napisał(a): 1.  PuddingTale
2.  05.11.2020
3.  Lelouch
4.  Kopiowanie Itemów.
5.  Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana : Faktycznie nie pomyślałem że mogę mieć Perm Bana . Po dowiedzeniu się i wytłumaczeniu mi jak się kopiuje (przed naprawą) to mnie poniosło i zacząłem kopiować . Informacje na temat kopiowania Otrzymałem od Gracza Fuuuf . Serwer jest naprawdę przyjemny i dobrze mi się na nim grało . Dodam też że na małej ilości serwerów są takie warpy jak ,,Bossy,, Jest to jeden z lepszych umilaczy czasu . Chciałbym prosić o drugą szanse . Dziękuje za odczytanie Miłego dnia/wieczoru

~PuddingTale

Czekamy na Twój powrót ?
1

#3

pudding jak ty to zrobiłem? widziałem ci wiele razy na serwie grasz, dość długo i znałeś kary za kopiowanie więc raczej wymówka "Faktycznie nie pomyślałem że mogę mieć Perm Bana" nie ma tu sensu jak dla mnie w tej sytuacji, nawet sprawdziłem ile grasz na serwerze 5dni 7godzin 12minut, a na godziny to 127h. Więc coś nie wierze że nie słyszałeś o karach za kopiowanie Niemowa ale mimo to według mnie mogła by być zmiana kary z perma na 3 tygodniowego.



#4

Może i warto dać UB lub skrócenie do 3 tygodni, muszę się tylko porządnie zastanowić.

[Obrazek: 1.png]

Na dobry początek - znalazłem u Ciebie około 165 miliardów punktów doświadczenia, to za dużo dla całego serwera, ale widocznie byłeś jeszcze bardziej chciwy.

[Obrazek: 2.png]

E tam, co to tam diaxy.

[Obrazek: 3.png]

E tam, co to tam totemy, i tak nie są takie cenne.

[Obrazek: 4.png]

Pozwolę to sobie skomentować skromnym X D

[Obrazek: 5.png]
[Obrazek: 6.png]
[Obrazek: 7.png]
[Obrazek: 8.png]
[Obrazek: 9.png]

Widocznie przewidziałeś, że przecież na survivalu można zginąć, dlatego tak kreatywnie nazwałeś powyższe shulkery.

To co widać na ss to nie jest wszystko, zwyczajnie nie miałem ochoty uwieczniać wszystkich przedmiotów.

Zastanowiłem się i UB byłby kpiną, nie przewiduję powrotu na serwer.

Zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
2
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości