Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: Zehiar
2. Data ukarania: 06.11.2020 19:10
3. Nick osoby karzącej: Ewka52
4. Powód bana: cheaty
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: ponieważ to mój pierwszy ban a od razu perm, wiem przyznaje się
do cheatów i żałuje swoich czynów.
Odpowiedz

#2

cóż to jest najkrótsze odwołania do bana jakie chyba widziałem, a to że to twój pierwszy ban nie zmienia sytuacji zastanów się jak cheatujesz to raczej oczywiste że administracja nie da ci bana na 5 minut z powodem "pls nje cheatuj bjo psujeż rozglyke inym Smutek", a wracając jak dla mnie nie powinno być ub odwołanie jest napisane jak moje rozprawki na polski "zrobię byle jak może pyknie" (jak coś to joke) to chyba wszystko co chciałem napisać.


Odpowiedz

#3

Patrząc na całe odwołanie, nie widać ani trochę skruchy i żalu. Po prostu "ej ale to mój pierwszy ban, to mogę unbana?" Strasznie słabe podejście, wręcz koszmarne. Jeżeli oczekujesz, że po napisaniu takiego odwołania dostaniesz unbana to jesteś cholernie w błędzie. Jak dla mnie nie ma sensu dawać nawet drugiej szansy takiemu graczowi. Jestem totalnie na nie za skróceniem bana.
?
Odpowiedz

#4

Krótkie odwołanie, krótka odpowiedz. Nie widzę w Twoim odwołaniu okazania skruchy czy też Twoje przeprosiny nie są moim zdaniem szczere. Ub nie będzie.

Zgłaszam wątek do zamknięcia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości