Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana ;)

#1
Żarówka 

1. Nick w grze: ForsakenII
2. Data ukarania: 15.11.2020 / 18:57
3. Nick osoby karzącej: Naten_
4. Powód bana: "cheaty"
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Uważam, że nie zasługuję na bana za rzekome cheaty Ani Naten_ ani XxLilPumpXx_418 Nie mają dowodów na moje rzekome cheaty 
Uważam, również że zachowanie LilPumpa było bardzo dziwne i nielogiczne (ale to napisze w innym wątku) 
Większość Gildii Infinity ReWork oraz nasz sojusznik który był w tym momencie w Gildii potwierdzają że nie miałem żadnych cheatów 

Jeżeli trzeba potwierdzenia że nie miałem i nie mam cheatów to proszę pytać :
-Rockefer2013
-SuperOski
-cpvneh
-BijaMnieLodem


Załączone pliki
.png   Brak cheatów 2.png (Rozmiar: 54.43 KB / Pobrań: 36)
.png   Bez cheatów idk ile.png (Rozmiar: 89.34 KB / Pobrań: 14)
.png   Brak cheatów 3.png (Rozmiar: 69.11 KB / Pobrań: 5)
.png   brak cheatów lololol.png (Rozmiar: 66.19 KB / Pobrań: 4)
.png   Brak cheatów.png (Rozmiar: 388.51 KB / Pobrań: 9)

#2

Latałeś, używałeś widocznych speedhacków, bardzo widoczna killaura, Widziałeś kolesia na niewidce. I to nie tak, że o bo particle widać. Ty do niego podbiegłeś i zacząłeś się kręcić jak powalony i jakimś cudem idealnie trafić uciekającego dookoła ciebie gracza na niewidce, uderzając go no ze zdecydowanie za dużego dystansu. No sory ale to + to, że jedynymi osobami, które mogą powiedzieć, że "nie masz cheatów" to twoi bliski przyjaciele.

Nie mam zamiaru tego ciągnąć. Nie zacząłem nagrywać, bo nie mam dobrego komputera na to. Jak mi czasem potrafi scraschować przeglądarka jak nie mam nic innego włączonego.

Jeżeli trzeba potwierdzenia że nie miałem i nie mam cheatów to proszę pytać ofiary, które zostały przez ciebie zabite i zobaczyć w swoje pliki minecraft.
[Obrazek: Sygn2.png]

#3

Witam


Jako iż że widziałem 90% ruchów Forsakena (Ariocha) potwierdzam że nie miał cheatów.
Jeżeli chodzi o sytuacje z LilPumpem, było widać particle niewidzialności, przez co można było zlokalizować gdzie jest ten gracz.
Możliwe że Arioch miał Texture Packa który pokazywał wyraźniej te particle. Tego niestety nie wiem.
Według mnie ban jest nie słuszny, dowidzenia.

PS
Może adminstracja zainteresuje się LilPumpem który nam najeżdża bazę?
1
1

#4

Oski. Ciebie przy nim nie było, gdy zabił typa na niewidce
Za podawanie fałszywych informacji i krycie cheatera możesz dostać bana.
Więc niech osoby, które będą jeszcze pisały pod tym wątkiem wezmą to pod uwagę
[Obrazek: Sygn2.png]

#5

cóż forsaken a ty od dawna tych cheatów nie używałeś ? nie chodzi mi o kill aury itp ale xray np ssy nadal posiadam tylko o nich zapomniałem i teraz jak zobaczyłem nasze pw rozmowe znalazłem te cuda
i żeby nie było że " O TIO TY POBŁOBIŁEŚ ZŁY Smutek" niżej masz ssa jak mi to wysłałeś i nie kłam że ARIOCH TO NIE TY OSTRY ZŁY ZROBIŁ MULTI ON BEBE HLEPEM GO BIĆ 
ps. zapomniałem dodać 1 screena więc edytuje
[Obrazek: 20191011_171256.jpg][Obrazek: 20191011_171041.jpg][Obrazek: 20191011_170836.jpg][Obrazek: unknown.png]


1

#6

To jest IV sezon więc z co Ty tu dajesz?
2

#7

(15-11-2020, 19:45 PM)Naten_13 napisał(a): Oski. Ciebie przy nim nie było, gdy zabił typa na niewidce
Za podawanie fałszywych informacji i krycie cheatera możesz dostać bana.
Więc niech osoby, które będą jeszcze pisały pod tym wątkiem wezmą to pod uwagę

Miał od momentu kiedy LilPump zaczął nas trolować włączonego strema i widziało to pare osób (Rokefeler2013, BijaMnieLodem, cpvneh i ja). Miałem podgląd włączony na drugim ekranie który jest moim telefonem (Spacedesk) i było widać że nie miał cheatów. Można się ich zapytać czy tak było.
1

#8

I wtedy mu dałem bana. Tak?
[Obrazek: Sygn2.png]

#9

(15-11-2020, 19:58 PM)Naten_13 napisał(a): I wtedy mu dałem bana. Tak?

Tego momentu nie widziałem bo mi znajoma zadzwoniła po lekcje.
1

#10

Forsaken. Ale to, że to było na poprzedniej edycji nie zmienia dużo. To tylko mówi nam, że Cheatowałeś od Długiego czasu. Już na początku edycji dostawałem pojedyncze zgłoszenia, że ktoś cię widział na fly, ale nigdy nie zdążyłem zobaczyć jak latasz, więc kończyło się na tym, że wzrastało moje podejrzenie w Twoją stronę
[Obrazek: Sygn2.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości