Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie

#1

Dobry wieczór droga administracjo, dostałem bana na zawsze, ponieważ kolega wszedł mi na konto i zaczął obrażać Administracje.Nie zgadzam się z tym i jestem przeciwny takiemu zachowaniu. Chciałbym dostać drugą szanse i dopilnuje, żeby takie sytuacje się nie powtórzyły.  Z poważaniem gracz minecrafta. Pozdrawiam

#2

Pozwólcie ze się wypowiem, dziwne jest to ze podajesz koledze haslo do konta i pytanie jest takie po co ? Marika moglaby sprawdzic na jakim IP logowaly się konta lub sprawdzic to moze wyzsza ranga moim zdaniem bylo to ustawione tylko po prostu mysleliscie ze ten serwer jest byle jaki.

#3

(21-11-2020, 01:09 AM)Mqrcel napisał(a): Pozwólcie ze się wypowiem, dziwne jest to ze podajesz koledze haslo do konta i pytanie jest takie po co ? Marika moglaby sprawdzic na jakim IP logowaly się konta lub sprawdzic to moze wyzsza ranga moim zdaniem bylo to ustawione tylko po prostu mysleliscie ze ten serwer jest byle jaki.

Pozwól, że Ci odpowiem, że ten kolega wszedł na moim laptopie, a nie ze swojego, więc to zmienia postać rzeczy. Pozdrawiam i czekam, aż wreszcie ktoś łaskawie to przeczyta i mnie odbanuje.

#4

Administracja moze sprawdzić to kiedy jej się chce, po drugie Marika wyraźnie ci napisala wczoraj abys poprawil swoja apelacje wedlug wzoru.

#5

(22-11-2020, 01:33 AM)Mqrcel napisał(a): Administracja moze sprawdzić to kiedy jej się chce, po drugie Marika wyraźnie ci napisala wczoraj abys poprawil swoja apelacje wedlug wzoru.
No to zajebista administracja, że czyta kiedy jej się chcę. Jeśli chodzi o wzor to jest napisane wszystko, powod jest napisany, dzień 21 listopad w nocy

#6

Wzor czyli bierzesz z odpowiedniego działu na forum kopiujesz i wklejasz i potem wypełniasz i nie ze robia kiedy im się chce tylko po prostu badz cierpliwy.

#7

Dobra, raz. Podziękuj swojemu wspaniałemu koledze że to zrobił. Dwa, pogratuluj również sobie że nie potrafisz pilnować swojego laptopa jak należy. Trzy, Twoje ogólne zachowanie na samym odwołaniu jest makabrycznie drażliwe i rzeczywiście można uznać Cię za trolla i że nie było tu osoby trzeciej. Więc albo łaskawie się opanujesz i zaczniesz gadać jak człowiek albo unban będzie niski procentowo. To Twoja wina, że wyszło jak wyszło, a mimo to cały żal masz wyłącznie do administracji, że mogą mieć życie prywatne i nie są robotami 24/7. Nie widać od Ciebie ani trochę jakiejkolwiek poprawności, przez co jasne, że wszyscy myślą że kłamiesz. Jeżeli rzeczywiście tak było to zapraszam za Murek z kolegą i sobie wyjaśniajcie sprawy i nie miej pretensji do administracji. Jeżeli chodzi o unbana to nie widać aby ani trochę Ci zależało na serwerze i jakimkolwiek powrocie na niego. Więc powtórzę, popraw zachowanie które przedstawiasz na odwołaniu bo inaczej możesz pomarzyć o unbanie.
?
1

#8

Zgadzam się stuprocentowo z Melodią, unbana nie będzie. Wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości