Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od odwołania

#1

Dostałem odpowiedź, że jestem jakimś trollem i że podobno nie widac poprawy, a dopiero co przeprosiłem i powiedziałem, że to sie nie powtorzy. Przypominam, że jest to moja pierwsza kara, wiec powinno sie to wziac pod uwage. A jesli chodzi o unban, to powiedzialem ze to sie nie powtorzy. Kolega pewnie chciał posmieszkowac, nie do mnie pytania co chcial osiagnac, tylko ja mam z tego cierpiec. Jezeli sytuacja by sie powtorzyla, albo bym zrobil cos innego co by bylo niezgodne z regulaminem, moge dostac bana na zawsze. A teraz to jest pierwszy raz i od razu ban na zawsze. Pozdrawiam

#2

Raz, administracja powiedziała jasno i wyraźnie, że nie dostaniesz unbana a mimo to dalej robisz wątki i marnujesz nas czas. Jeżeli chodzi o odwołanie to Dopiero teraz okazujesz minimalną skruchę. Drugi raz mówię, podziękuj koledze. Trzecie to, że dostałeś pierwszą karę nie znaczy że nie jest słuszna. Wyobrażasz sobie czytać odwołanie xrayowca który dostał perma w którym pisze, że "ej to przecież mój pierwszy ban, czemu odrazu perm?" - jaki jest sens w tym zdaniu i używaniu tego argumentu? No właśnie żaden. Więc jeszcze raz powtórzę. Administracja dała jasno do zrozumienia, że z unbana nic nie będzie. Proszę o zamknięcie wątku
?
1

#3

Dodam jeszcze tylko, że bardzo wątpliwe, że był to kolega. Nie była to Twoja pierwsza kara, bo wcześniej dostałeś również muta od Lela za to samo. Ogółem przewijając Twoje wiadomości na serwerze nieraz można było zobaczyć wulgaryzmy czy wyzwiska. Jak już mówiłam, unbana nie będzie, zamykam.
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości