Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do bana

#1
Serce 

ODWOŁANIE OD BANA

1. Nick w grze: kacpeRend
2. Data ukarania: 31.01.2019 19:58
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: Spam
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Witam, piszę w sprawie mojego bana za spam na tym serwerze. Muszę przyznać, że ok. 2 lata temu trochę mnie poniosło i postanowiliśmy z kolegą lekko zażartować, jednak myślę, że już dorosłem do takich rzeczy i chciałbym zmienić swoje postępowanie. Serwer jest naprawdę spoko i chętnie bym zagrał, niestety jednak dostałem permanentnego bana i nie jestem w stanie nic zrobić. Mógłbym dostać drugą szansę od administracji? Żałuję swego błędu i przepraszam wszystkich za swoją głupotę. 2 lata minęło od tamtego czasu i przynajmniej ja uważam, że była to zasłużona kara, jednak chciałbym tu sobie jeszcze pograć.[Obrazek: heart.png]
1
Odpowiedz

#2

Bardzo dobrze Cię pamiętam. Raczej nie sprawiałeś problemów na serwerze, zapamiętałam cię jako miłego gracza. Szkoda jednak że zacząłeś na koniec tym spamić, można było odejść lepiej, niekoniecznie starając się o perma. Mimo tego jestem za UB. Duży Uśmiech
1
Odpowiedz

#3

Tak jak napisałem - jednorazowy wybryk bez myślenia o konsekwencjach, który więcej się nie powtórzy, jednak myślę, że każdy ma prawo dostać drugą szansę, a zwłaszcza, że nigdy wcześniej na serwerze nie zostałem za nic ukarany Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości