Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Nękanie

#1

1. Nick oskarżającego: karolqa23, gildia TBZP
2. Nick oskarżonego: King_Kamil, Dominik2013, ZIEMNIACZEK, Kacper13
3. Opis sytuacji: Oskarżenie to jest napisane z powodu ciągłego teleportowania się na ustawione home'y na terenie naszej gildii, oraz zabijanie nas, notoryczne przychodzenie bez seta z petem i backanie się po śmierci. Teleportowanie innych graczy, którzy również ustawiają home'y, przez co nie mamy spokoju, ponieważ ktoś (przeciwnik) siedzi w bazie naszej gildii. W.w. panowie przychodzili ciągle i zabijali, nie dali nam w spokoju pograć, nie  wspominając o zabijaniu na gwarpie. Prosimy o interwencję administracji, gdyż ciągnie się to już zbyt długo. 
4. Data zdarzenia: King_Kamil, ZIEMNIACZEK- 21.11-30.11 br.; Dominik2013, Kacper13- 28.11-30.11 br. 
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: Screeny, które udało nam się zrobić umieścimy w komentarzach (chyba, że administracja chciałaby z nami porozmawiać, wtedy zapraszamy na naszego discorda).
8
6
2
1
1
1
1
1
Odpowiedz

#2

Dowody muszą zostać umieszczone tutaj w wątku.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Chciałbym zaznaczyć że gram tutaj od 29 listopada. Druga sprawa, pierwszy raz biłem się z wami dziś. Oraz czym są pety?
Odpowiedz

#4

No to tak, mam dużo do powiedzenia. 

Sprawdziłam dokładnie logi o tych datach no i powiem, że tu nie ma żadnego kłamstwa. Teoretycznie wystarczyłoby bym wysłała same logi i tyle byłoby z odpowiedzi a sprawa byłaby zakończona ale jak to ja, będę troszkę gryźć i drapać. 

Po pierwsze. Po logach Karolqi można w cholere dużo wywnioskować. Kamilek pojawia się w tych logach bardzo często, tak samo jak cpvneh który już ma bana. Dodatkowo gracz Sovel też nie pojawia się tam tylko raz, to samo Tyczy się  Niluxeee. Z logów mogę stwierdzić, że Kamil, Kokosz, Cpvneh i Niluxeee chętnie dobierali się w kilka osób i zapewniali sobie rozrywkę na szkodę innych graczy. 
Pierw gracz King_Kamil, słuchałam tak sobie i patrząc na to, co mówił niektórym nikt by nie powiedział, że rzeczywiście mógł nękać graczy, a tu proszę. O Niluxeee nie było mowy, a więc tu sobie darujemy zbędnych komentarzy. Kokosz ma bana, Tu też nie ma co się bawić. Sovel, z tego co pamiętam to kojarze, że spędzał dużo czasu z graczem Cpvneh, co no jak widać pociągnęło za sobą nieprzyjemne skutki, Kille były, mniejsze ilości ale były.  Dalej gracz Ziemniaczek, oj bardzo dużo się słyszało, co chwilkę zgłoszenia, że ktoś  był przez niego nękany. Nawet gracze którzy wysyłali zgłoszenia przez komendę /nekanie też widać było jak kolega się bawi. Co 3-4 zgłoszenie było następujące - Najczęstszy zabójca: Ziemniaczek i naprawdę to nie było kilka zabójstw a nawet 30-40 na jedno zgłoszenie, także tu chyba nie muszę nic więcej mówić. 

Dalej, wymówki typu "on się backował i zabierał itemy" są żałosne. Rzeczywiście są takie sytuacje ale patrząc po logach tu nie ma możliwości by coś takiego było. Pierwsze, gracz bez seta nie może zaatakować gracza z setem, natomiast na odwrót działa to doskonale. Jakie jest prawdopodobieństwo, że rzeczywiście taka wymówka miałaby sens to moment kiedy gracz podnosi itemy, szybciutko zakłada hełmik bądz inną część zbroi tylko po to by uderzyć osobę która nęka. To totalnie nie ma sensu i każdy wie, że to byłoby najzwyczajniej w świecie bezsensowne. Samo zabieranie itemów przez backowanie jest normalne, ale w tym przypadku patrząc po ilości śmierci w ciągu nawet minuty to chyba nie będziemy się spierać. 
Następne wymówki  - zemsta. Spoko, prywatne problemy są i w stu procentach każdy to rozumie, ale nawet jeśli  to co daje Ci nękanie gracza za jakiś prywatny wybryk? Są zdecydowanie lepsze sposoby. 

Jeżeli nawet takie osoby chcą zdobyć itemy to jaki jest sens przychodzenia do tej samej osoby po kilka razy? Normalne, że osoba po zabiciu będzie się bała i nie nałoży z powrotem tak szybko netherytowego seta. 

Dodam, że osoby które zgłosiły to nękanie jedyne co robiły na serwerze to zwyczajnie w świecie budowały i mieli neutralny, a wręcz pokojowy stosunek do większości graczy. Nie zależało im na niczym innym jak na spokojnej i przyjemnej rozgrywce. BOOM Tu się pojawiają nasi kochani adoratorzy tych graczy którzy dają początkującym graczom tyle miłości, że to się w głowie nie mieści. 

Tak, złamaliście regulamin, i to nie jednym malutkim wybrykiem tylko notorycznym prześladowaniem graczy. Psuciem rozrywki i utrudnianiem jej, toksycznym stosunkiem do tych graczy no i patrząc po niektórych to też po części zachęcaniem innych do łamania regulaminu. 

Wątpie by definicja nękania była obca dla graczy którzy są tu zdecydowanie dłużej - King_Kamil, Sovel, ZIEMNIACZEK i nie tylko

Tochę odejde od tematu tego konkretnie nękania i poruszę temat kolegi który się wypowiedział się pod tym wpisem. 

Gracz Dominik2013 i Kacper13. 
Są tu ledwo 1 dzień a są bardzo kumaci i obeznani jeżeli chodzi o serwer. Dominik szybko się dowiedział co to forum, ładnie zrobił konto i się wypowiedział. Zgaduję, że na discordzie serwera też już jest. Kacper już zabił kogoś na gwarpie, nie jestem pewna czy tak nieumyślnie. 
Sprawa wyglądała tak, że kolega Harry zabijał sobie na expiarce, Dominik podszedł pod miecz i niechcący go zabił. Ten powiadomił Kacpra i Kamila którzy ładnie przyszli na gwarpa i zabili Harrego i jego kolegę - tu nie pamiętam nicku. Mam wrażenie, że wiedzieli od początku że to miejsce to gwarp. Póżniej gdy wyjaśniłam sprawę Kacper grzecznie przeprosił i powiedział, że będzie pamiętał. Mimo to patrząc na całokształt coś tu podejrzanego w tym jest, ale mogę się też najzwyczajniej w świecie czepiać i w rzeczywistości w tym nie ma żadnego multikonta. 

Wracając do Nękania - Gracze zostaną surowo ukarani i przy następnych wybrykach ta sytuacja będzie bardzo brana pod uwagę. 

Załączam tutaj też moją skróconą wersje logów, wszystko co najważniejsze zostało zawarte i udostępniam to wam.

Mam też wrażenie, że dyskutowanie tu o karach bądz bronienie się tu jest zbędne. Wszystko pokazały logi i zachowanie graczy. Natomiast jeśli ktoś ma coś konkretnego i sensownego czym mógłby się obronić może to napisać do mnie na Discordzie w prywatnym czacie, jeżeli rzeczywiście uda im się być wiarygodnymi i udowodnią brak winy to dostaną skrócenie bądz całkowite anulowanie kary. Tyle ode mnie.

Załączone pliki
.txt   Maoe10 logi 22-11 do 30-11.txt (Rozmiar: 2.89 KB / Pobrań: 32)
.txt   Logi 24.11 - 30.11 Karolqa23.txt (Rozmiar: 17.05 KB / Pobrań: 22)
?
1
1
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości