Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie

#1

1 nick w grze: ZIEMNIACZEK
2 data ukarania: 30.11.2020.20:38
3 nick osoby karzącej : MelodiaSendemal
4 powód bana: Nękanie graczy, Niszczenie rozgrywki i zniechęcanie graczy do gry
5 Dlaczego uważam że powinienem dostać UnBan: Witam, chciałbym odwołać się do bana. Zarzucono mi nękanie, teleportowanie do gildi i zabijanie graczy na jej terenie, backanie sie po śmierci i zabijanie na gwarpie. Myśle, że nie zabijałem nikogo na gwarpie umyślnie. Zarzucono mi również ciągłe przebywanie na terenie gildii nie dając spokoju graczą, jest to nie prawda zdarzało sie ze przebywałem u nich na terenie ale nie ciągle. Żałuję tego i wydaje mi się że źle zrobiłem.
Odpowiedz

#2

Odnośnie nękania - Nie nękałeś tylko tej jednej gildii ale zdecydowanie więcej osób zostało poszkodowanych. Nie widziałam niczego odnośnie zabijania na gwarpie więc tu nie mam się jak odnieść.

Mówisz, że nie przesadziłeś aż tak bardzo przy tym danym nękaniu ze sprawą Karolqi a mimo tego, logi trochę inaczej to mówią. Dodatkowo pomijając tą jedną sprawę z Karolqą i jej gildią to nękałeś i przeszkadzałeś innym graczom. To nie było 2-3 kille, to były nawet dziesiątki - Mam Ci za takie coś dać chociaż skrócenie? Umyślnie przesiadywałeś na czyichś działkach, zabijałeś, przeszkadzałeś i szkodziłeś innym graczom.

Nie wiem jak mam rozumieć te słowa żalu i skruchy. W końcu się przyznajesz czy inaczej mam to zrozumieć? Niech Ci się nie wydaje, że źle zrobiłeś ponieważ masz wiedzieć, że źle zrobiłeś.

Jeżeli chcesz skrócenie to podaj bardziej konkretne argumenty i coś rzeczywiście wiarygodnego prócz niezrozumiałego żalu. Póki co nie śni mi się, żeby Cie odbanowywać.
?
1
1
Odpowiedz

#3

Przyznaje się do nękania, ale nie siedzialem u nikogo aż tak
długi czas. Zabilem, poszedlem i to wszystko. Postaram się poprawić zachowanie wobec graczy. Czy jest możliwość skrócenia kary do 20 grudnia ze względu na świąteczny czas (czyli o 1 tydzień)?
Odpowiedz

#4

Przyznałeś się ale wciąż nie wydaje mi się by skracanie bana tylko dlatego, że jest przerwa świąteczna będzie ok względem graczy poszkodowanych. To będzie wyglądać tak jakby wszystko Ci uszło płazem. Zrobiłeś bardzo dużo złego więc musisz przeczekać swoją karę.
?
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości