Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o odbanowanie Mqrcel ukarany przez Marika07

#1

1. Nick w grze: Mqrcel
2. Data ukarania: 27.12.2020
3. Nick osoby karzącej: Marika07
4. Powód bana: Zmiana kary
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana: Witam, pisze apelacje ze względu ze troche zaluje tego co napisałem "Zabij sie" wiem ze sa minimalne szanse na odbanowanie ale spróbować zawsze można. Bardzo się zdenerwowałem po akcji ktora miała na celu pomoc pewnemu graczowi i wtedy napisalem w stronę gracza cpvneha niekulturalne slowo, mam nadzieje ze jest jakaś szansa na odbanowanie i obiecuje ze nigdy to się nie powtorzy. (To moj pierwszy BAN)

(02-12-2020, 11:52 AM)Mqrcel napisał(a): 1. Nick w grze: Mqrcel
2. Data ukarania: 27.12.2020
3. Nick osoby karzącej: Marika07
4. Powód bana: Zmiana kary
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana: Witam, pisze apelacje ze względu ze troche zaluje tego co napisałem "Zabij sie" wiem ze sa minimalne szanse na odbanowanie ale spróbować zawsze można. Bardzo się zdenerwowałem po akcji ktora miała na celu pomoc pewnemu graczowi i wtedy napisalem w stronę gracza cpvneha niekulturalne slowo, mam nadzieje ze jest jakaś szansa na odbanowanie i obiecuje ze nigdy to się nie powtorzy. (To moj pierwszy BAN)
Edit: Wiem ze pisalem ze nie będę wchodzić na serwer tylko żeby dzialki trzymać, lecz zachcialo mi się trochę pograc Rofl

#2

Kara Ci się skończy za 2 dni czyli 4.12.2020. Nie widzę sensu skrócenia kary. Poczekasz jeszcze te 2 dni i nic Ci się nie stanie.

#3

Dla mnie 2 dni to dużoUśmiech

#4

ogólnie tak patrząc na całą sytuacje raczej poczekasz jeszcze te 2 dni za "Obraza, prowokacje, kłótnie na chacie" które nie raz sie wydarzały sie nie dziwie że na 7 dni bana dostałeś i argument "To moj pierwszy BAN" jest tak samo dobry jak schabowe po 3 miesiącach bycia w lodówce ... wcale jak dla mnie nie powinieneś dostać poczekasz jeszcze 2 dni UwU


1

#5

Ostry, a ty chciales mi teraz zaintonować tym argumentem czy co piszesz ze juz byly na czacie moje prowokacje a jakos nic za to nie dostawałem gdybym faktycznie coś robil to by w takich momentach administracja zawsze reagowała.

(02-12-2020, 13:53 PM)Mqrcel napisał(a): Ostry, a ty chciales mi teraz zaimponować tym argumentem czy co piszesz ze juz byly na czacie moje prowokacje a jakos nic za to nie dostawałem gdybym faktycznie coś robil to by w takich momentach administracja zawsze reagowała.
1

#6

Nie, unbana na pewno nie będzie. Uważam, że to i tak mała kara. W momencie gdy cpvneh Cię zabił zacząłeś go wyzywać i obrażać, a nawet życzyć śmierci. No i po samym banie pisałeś, że mogę Ci nawet dać perma, bo i tak tu nie zamierzasz grać. Także poczekasz i te dwa dni, skoro pięć już odczekałeś. Jesteś strasznie agresywny, nawet, gdy ktoś tylko odpowie pod Twoim wątkiem będąc na nie. Musisz popracować trochę nad tym, żeby się tak nie denerwować z błahych powodów - to tylko gra.
1

#7

Nerwowy moze i jestem ale człowieka nie zmienisz, nie reaguje na odpowiedzi agresywnie tylko irytuje gdy osoba która ma więcej za plecami cos tam papla.

I to nie bylo życzenie mu smierci Uśmiech

#8

No nie wiem, czy "zabij sie kiddosie" to nie jest życzenie śmierci... x d
W każdym razie, sprawa rozwiązana, wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości