Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1
Serce 

1. Nick w grze:adamek98
2. Data ukarania:11.06.2020
3. Nick osoby karzącej:MarikaO7 
4. Powód bana: Chyba na więcej Ci już dać się nie da Smutek
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Na początku chciałem przeprosić całą administracje, zdaje sobie sprawę ,że termin odwołania już dawno minął i może ono nie zostawć rozpatrzone.
Również przepraszam za zrobione multikonta które mogą spowodować zmniejszenie mojej szansy która obecnie jest nikła, dodam też ,że nie działały na żadną szkodę serwera. Pomyślicie sobie ,że multikonta z nielegalnymi shulkerami itp, nie miały żadnego uczestnictwa ze mną trzymałem się od tego daleko, dodaje też pomoc Marice w banowaniu tych kont oraz dawaniu przydatnych informacji. Moje multikonta które stworzyłem znajdowały się pod nickami: Paulinkkka, OrlaRobbins,Liquid,Hippo75,MacgaisterJR123 na żadnych z nich nie działałem na szkodę serwera tylko łamałem regulamin znajdując się na takim owym koncie ale żadne z powyższych innych podpunktów regulaminu nie było łamane. Po długim okresie czasu przemyślałem sobie moje zachowanie i do teraz nie dociera do  mnie co miałem na myśli tworząc multikonta i wyzywając natalie. Dlatego chciał bym przeprosić i tutaj cię Natalio, moje zachowanie przez ten okres czasu bardzo się zmieniło. Nie mam nic więcej do dodania nadal żałuję popełnionych czynów zależy mi na powrocie na serwer.
1
1
1
1
Odpowiedz

#2

Mimo, że miałam dylemat nad tą sprawą, to.. jestem na nie.
Po tych karach nieźle Ci odwalało. Zdążyłeś nawet po nich napisać pare pięknych zdań o mnie, jak i o MW.
Myślę, że tamtej nocy chciałeś sobie z początku porobić bekę, zacząłeś wyzywać Natalię, dostałeś muta, później zrobiłeś to z DC, dostałeś przedłużenie... Następnie zrobiłeś multi, ale zapomniałeś zmienić nick, a tam już w ogóle nieźle się na nią odpaliłeś - i za to dostałeś perma. Pamiętam, że było to dosyć "dynamiczne", strasznie się wkurzyłeś, po czym u mnie na PV prosiłeś o UB, a u innych w tym samym czasie mnie wyzywałeś.
Później zacząłeś robić multikonta. Tutaj po części się zgodzę, że może i dla samego serwera nie były szkodliwe (jak multikonta kvs'a), ale... dla jego graczy już tak. Włamywałeś się na konta innych.
Raz, gdy zapytałam się, czemu wlamałeś się jednemu z graczy na konto, dostałam odpowiedź "nudziło mi się Płacz ze śmiechu"...
Zgodzę się, że czasem zgłaszałeś mi różne rzeczy dotyczące serwera, ale zazwyczaj nie były to rzeczy karalne.
No i dodam również to, co napisałeś o MW, a i o samym Miro, stosunkowo niedawno, bo niecałe 2 tygodnie temu. Myślę, że nie muszę tego tutaj wstawiać, sam sobie to przypomnisz.
Mimo, że widziałam, że chciałeś odpokutować m.in tym zgłaszaniem, czy tym, że odpiąłeś się od grupki kefirów, to UB nie będzie. Wiem, że kiedy naprawdę tego chcesz, potrafisz nie wyzywać, ale musisz tego chcieć, co naprawdę rzadko się zdarza. Dodam, że nie jestem pewna, czy przeprosiny skierowane w stronę Natalii są szczere, bo jeszcze pare dni temu ją wyzywałeś.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości