Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1.Nick w MC: Maoe10
2.Data bana: 10.12.2020r.
3.Nick osoby karzącej: Ewka52
4.Powód: omijanie bana
5.Witam. Jako iż dostałem bana za niesłuszne oskarżenie mnie za Mk postanowiłem się odwołać. Dzisiaj byłem od rana u kolegi to jest Krystiana (tj. ksavery11) , podczas przeglądania telefony instagrama, facebooka i dc zauważyłem , że dostałem bana. Ździwiłem się z tego powodu ponieważ wiecie ,że mój brat gra na moim komputerze raz na jakiś czas bo informowałem was o tym na tamtej edycji. Przyjeliście to do wiadomości i napisaliście, że może. Nie wiem czy zapomnieliście czy co. Czekałem na unbana  a tu takie cos , zwłaszcza w sprawie ,która wyjaśniałem w tamtym roku, a poza tym nie miałem powodu tworzyć Mk ponieważ mam kozak gildie,dużo tu gram i nie jestem aż takim idiotą żeby kończyć grę na serverze który tak lubię że poświęcam na niego do kilkunastu godzin dziennie.Czekam na odpowiedź wraz z mym bratem.
2
2
2
1

#2

Napisz prośbę do wzoru
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#3

(10-12-2020, 15:50 PM)Najcik napisał(a): Napisz prośbę do wzoru

ale gdzie

#4

Edytuj post do wzoru: https://mineworld.pl/thread-3.html
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#5

(10-12-2020, 15:49 PM)Maoe11 napisał(a): Tak to prawda w dniu 10.12.2020 Maoe byl u mnie od godziny 09:00 do 15:00

#6

Nie wypowiadam się za często ale nie chce żeby Ewka wyszła na osobę co banuję za nic. A więc byłem w tym samym czasie na kanale discordowym gdy Ewka dała bana graczowi o nicku Big_Love. Od razu po tym banie zjawiłeś się na kanale (Widziałem jak piszesz). Myślę, ze zamiarem było zobaczenie co inni gracze pod tym napisali i dopiero po chwili Ewka dała ci bana na Maoe10. To powiedz mi jakim cudem chwile przed banem byłeś na kanale? Mogę się mylić jak każdy ale zbiegiem okoliczności raczej bym tego nie nazwał. Resztę do wyjaśnienia zostawimy Ewce. Powodzenia Duży Uśmiech
1

#7

Także widziałem to co PALEXTAA opisał, poza tym już jedna osoba z twojej grupy robiła multikonto po banie, a teraz na tą osobę się powołujesz. Nie wygląda to wiarygodnie. Piszesz także o bracie którego konto zgłaszałeś w zeszłym roku. W takim razie czemu dopiero teraz zalogował się do gry pierwszy raz? (Big_love, który rzekomo jest twoim bratem, dołączył kilka godzin po twoim zbanowaniu.) Załączył bym zrzut ekranu z datą pierwszego dołączenia na serwer tego konta ale chyba nie mogę dodawać zdjęć w postach tutaj.
Bardzo bym nie chciał byś został odbanowany ze względu na to że celowo działałeś na moją szkodę poprzez okłamywanie administracji oraz nastawianie innych graczy przeciwko mnie.

#8

Od czego by tu zacząć. Raz napisałeś z dc na chacie gry podczas bana, na szybko wyjaśniłeś mi na pw na dc, że pomyliłeś chaty. Darowałam Ci to bo nie napisałeś nic obraźliwego i zrobiłeś to raz, przynajmniej przy mnie.

[Obrazek: obraz.png]
Maoe12 jest to stare konto, sprzed pół roku i posiada nikłą aktywność -  nie biorę tego pod uwagę.

Wracając adres ip potwierdza, że konto Big_Love jest powiązane z Twoim kontem. Dosłownie odrazu po banie napisałeś do mnie z pytaniem za co ten ban. "Jakie mk", że Big_Love to Twój brat. Kit możesz wciskać małym dzieciom. SS dołączenia Big_Love:
[Obrazek: obraz.png]
 3.5 godziny po tym jak dostałeś bana na Maoe10.

Straciłeś szanse na ub kłamiąc w prywatnej wiadomości + tutaj w odwołaniu.
Zrozumieć mogłabym, że masz brata i korzystał sobie od czasu do czasu ale raczej by się jego aktywność pojawiła wcześniej, a nie nagle kiedy dostałeś bana. Było wielu takich co pisali, że to nie on/ona to mój brat/siostra. Nie w tym przypadku mój drogi.

Przejrzałam chat prywatny które jednoznacznie wskazują, że tak naprawdę to byłeś Ty, a nie Twój brat - o ile masz go.
Mam dowody na 2 osoby które zostaną ukarane.
Ss prywatnych wiadomości:
[Obrazek: obraz.png]
[Obrazek: obraz.png]
[Obrazek: obraz.png]

[Obrazek: obraz.png]
[Obrazek: obraz.png]

W innych wiadomościach była rozmowa na temat gildii co mnie jeszcze bardziej utwierdziło w tym, że na pewno to jesteś Ty.
Na początku próbowałeś się kryć ale nie wyszło Ci to najlepiej.
Może gdybyś nie skłamał mi na dc i tutaj w odwołaniu + do tego wciągać kolegę to możliwe, że dałabym skrócenie kary ale utraciłeś te szansę.

Ub nie będzie.
1
1
1

#9

Witam. Wiem, że popełniłem błąd. Źle się zachowałem (tak perfidnie kłamiąc) wobec was wszystkich a szczególnie względem ciebie, Ewka. Proszę o szansę, jaką jest skrócenie bana, ponieważ wiem, że na ub nie zasługuje. Przemyślałem swoje zachowanie i to co się ostatnio wydarzyło. Obiecuję, że daną szansę wykorzystam dobrze (o ile mi ją dacie/dasz).Z wyrazem skruchy Maoe10.

#10

(14-12-2020, 17:28 PM)Maoe11 napisał(a): Witam. Wiem, że popełniłem błąd. Źle się zachowałem (tak perfidnie kłamiąc) wobec was wszystkich a szczególnie względem ciebie, Ewka. Proszę o szansę, jaką jest skrócenie bana, ponieważ wiem, że na ub nie zasługuje. Przemyślałem swoje zachowanie i to co się ostatnio wydarzyło. Obiecuję, że daną szansę wykorzystam dobrze (o ile mi ją dacie/dasz).Z wyrazem skruchy Maoe10.

Słuchaj uważnie. W tym momencie jakbyś miał jakiekolwiek szanse to właśnie pisząc to zniżyłbyś je sobie kompletnie. 
Jasno zostało powiedziane, nie dostaniesz unbana i skończ płakać. Wątek powinien być już dawno zamknięty ale wciąż jest, nie oznacza to, że masz jakąkolwiek szanse. Zamiast pogodzenia się z tym, że nie będzie unbana to dalej łazisz wokół i irytujesz innych swoimi prośbami. 
Pojmij to - nie znaczy nie
Nie wypowiadaj się więcej pod tym wątkiem.
?




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości