Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1.Nick w grze: Shiruuu
2.Data ukarania:12.12.2020 16:36
3.Nick osoby karzącej:Ewka52
4.Powód bana:Ukrywanie multikonta gracza
5.Dlaczego uważam że powinienem dostać unbana:
Witam, piszę o skrócenie mojego bana ponieważ było pare takich akcji z ukrywaniem multikonta  swojego przyjaciela , 
nie zostali ukarani za ukrywanie multikonta swojego kolegi , a jeśli otrzymywali jakieś  kary były to bany do 4 dni a nawet tylko upomnienia.
.A o jego multikoncie sie dowiedziałem dopiero jak mi napisał.
Proszę o skrócenie mojej kary.

[quote='Shiruuu' pid='23503' dateline='1607953368']
.
[

#2

W skrócie całe Twoje odwołanie
"Siema daj skrócenie bo inni też tak robili i nie dostali kar albo mieli mniejsze więc dawaj skrócenie admin."

Praca domowa - Napisz co powinno zawierać odwołanie, jak sukcesywnie przekonać administrację do skrócenia danej kary lub całkowitego jej anulowania.

Raz, było dużo akcji i jak tylko administracja się dowiadywała to banowała i dawała kary, nie ma schematu, że każdy admin ma dać tak samo długą. Długość kary zależy od sytuacji i administratora.
Dwa, Nie jesteś ani trochę zachęcający by dać Ci unbana. Po napisaniu tego odwołania jedyne co mówisz "ej a inni nie dostali to mi masz skrócić" - Ziomek, złote słowa, nigdy nie słyszałam bardziej wzruszającego odwołania się od bana, tyle łez, takie przeprosiny no po prostu poezja. Cholernie krótkie, dziecinnie żałosne odwołanie

Moja opinia jest bardzo domyślna.
Ogromne Nie za skróceniem.

Chyba, że pokażesz chociaż odrobinę inteligencji i poprawisz to odwołanie tak, by dało się je przeczytać z minimalnym sensem i wahaniem czy dać skrócenie czy nie.
?

#3

Ło Jezu melodia chciało ci sie tyle pisać.Ja to na szybko pisałem . Ale postaram napisać to lepiej

#4

Odwołanie od bana to nie jest byle co. Od tego co napiszesz zależy wynik sprawy. Do takich rzeczy trzeba się troszkę przyłożyć. Widać, że pisałeś to na szybko ale to nie przyśpieszy zmiany kary. Dlaczego napisałeś to tak a nie w inny sposób to już nie moja sprawa. Nie postarałeś się.
Kary za to samo przewinienie mogą być różne, zależy to od sytuacji jak i od osoby która wykonuję karę. Pisałeś wyżej, że postarasz się to lepiej napisać. Nie wiem czy zrezygnowałeś z tego ale dałam Ci trochę czasu na zmianę posta.
Nie zrobiłeś tego, nie widzę w Twojej wypowiedzi nawet skruchy. Osoby ukrywające zbanowanych powinny być surowo karane inaczej nie traktują tego poważnie, myślą "A dostanę ostrzeżenie co to jest" albo nawet nie przychodzi im do głowy, że za ukrywanie jest kara.

Nie skrócę tego bana, mimo iż idą święta o czym wspomniałeś na pw. Spędź ten czas z najbliższymi.

Proszę o zamknięcie wątku.

#5

Zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości