Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


odwołanie od bana

#1

1.Nick w grze: Shiruuu
2.Data ukarania:12.12.2020 16:36
3.Nick osoby karzącej:Ewka52
4.Powód bana:Ukrywanie multikonta gracza
5.Dlaczego uważam że powinienem dostać unbana:
Pisze drugi raz odwołanie bo poprzednie nadawało się do kosza.
 Nie wiem dlaczego gracz Maoe10 do mnie napisał żeby mnie poinformować że to jest on na multikońcie  chodz ja z nim nie miałem zbytno kontaktu, jedynie to wraz a ToJaAnonimowy broniliśmy jego gildie.
Jak maoe10 na swoim multikoncie do mnie napisał to zbytnio nie zwróciłem uwagi na to, chodz mu odpisałem.Dostałem bana przez maoe. Rozmawiałem z jednym z członków administracji który mnie poinformował że mogłem to zgłosić na samym poczatku gdy otrzymałem kare,że mogłem zgłosić że nie mam dużo z nim wspólnego i popełniłem właśnie ten błąd.Przepraszam administracje i proszę o skrócenie kary.
Odpowiedz

#2

25. Klient, którego odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie i jeżeli administrator nie

określił inaczej w danym przypadku może napisać kolejne odwołanie nie wcześniej niż
7 dni po zamknięciu ostatniej sprawy. Pisanie wielu odwołań nie wnoszących nic
nowego od strony Klienta może skutkować dodatkowymi karami.

Warto poczytać regulamin to po pierwsze.

Winy nie masz co zwalać na Maoe. Maoe to nie Ty, sam decydujesz o sobie, o tym co robisz. Nie zgłosiłeś go.

- brak zgłoszenia
- nie odczekałeś 7 dni od zamknięcia poprzedniego odwołania
+/- przeprosiny
Dobra, będę miła i skrócę bana. Idealnie na święta wrócisz. Nie pisz już więcej odwołań bo kary nie zmniejsz bardziej.
Skracam o mniej więcej 2 dni od pierwotnego bana, czyli zostanie Ci 7 dni i 12h (wrócisz 24 grudnia).

Proszę o zamknięcie wątku.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości