Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy Natalia2588 i Ciasteczko258 powinni dostać bana?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
a) Oczywiście, że nie
68.97%
20 68.97%
b) Nie
31.03%
9 31.03%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Skarga na Natalia2588 Ciasteczko258

#11

Oj Inesko Inesko ... po 1 twoja skarga nie ma sensu bo nie masz dowodów ja nie byłem na serwie dość długo ponieważ mialem bana a po zatym jak bylem to nie u cb na dzialce

po 2 Po co ta skarga???

po 3 Myślałem ze to takiego poziomu sie nie zniżysz

po 4 Skąd Pomysł ze Akurat ja natalia i draconia ci kradniemy kwiatki co??? (Zresztą to było juz zgłaszane wiele razy do administracji lecz nie naprawili tego buga )

po 5 Inesko Wiesz ze tego by nieblyo gdybyscie nas nie wyzywaly itp to sa 2 inne sprawy wiem ale ty zaczelas nas wyzywac i tak wlasnie prowokowac Razem z dzumalaga chmurka sraciuk itp Wiec osoby które powinny dostac bana to twoj caly "Gang" przynajmiej czasowego a z resztą po co ci ta skarga skoro "Odchodze z mineworld Przez was" WIec Kurde skoro odeszłaś i to chb na stałe to daj sobie spokój i wytłumacz koleżanką wszystko coty i one nam zrobily to nie bylo "Inteligentne" zachowanie Nawet jak na twoją inteligęcję i Ty jesteś niby "Dorosła" twoje zachowaie jest sporo ponizej twojego podanego nam wieku serio dzumalagi i sraciuk tymbardziej One Wprowadzają toksyczną atmosfere jak ich nie bylo to Draga administracjo był spokoj tylko z zkeramem i Oskarem_17 była wtedy skarga a potem wszystko sie poprawiło dopuki one nie zaczely byc toksyczne wobec nas najpierw same chcialy gadac na dc mówilismy iness ze ma nas nie zabijac bo chciala z nami grac to sie zgodzilismy bo niewiedzielismy ze bedzie az taka I nas zabijala to udezyla mojego kuraka "Peta" i on ją zabił to potem zaczeło się tak jakby Zło i zaczeła wprowadzac tak jakby przez nas toksycznąatmosferę juz nie raz próbowalismy sie pogodzic ines prawda? I bylismy pogodzeni ale nagle zaczeliscie nas wyzywac o tak pstrynięcie palcem jestes straszne zmienne i lepiej będzie jak urwiemy kontakt nie bedziemy z wami pisac gadac ani nic tylko wy tez to samo zróbcie jezeli nie trudno Z naszej strony z mojej strony NARAZIE to tyle dziękuję

o Inesko a nękanie to jak kogoś się zabija przez pare dni bez przerw i nie dni minecraftwoych tak jak to ujęłaś
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz

#12

Nie masz dowodów ankieta ci nic nie zrobi bo ta cała spółka zaglosuje na Tak ja też mam osoby i mogą zagłosować na Nie po 1 pisz skargę według wzoru a po 2 dowody
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz

#13

Własnie a tak wgl Mirotcz patrzy na skarge i co jakie sątego wyniki tej skargi iness? jest juz jakas decyzja?4

Podejmujesz jakies działania? czy jeszcze nie

O a Iness Powinna dostac karęna mw bo wyciąga sprawy które są juz ogłoszone za zmakniętę

O I Iness Najpierw sie dobzre dowiedz kto ma zakaz bo mi nikt nic nei pisal na dc ani nigdzie z administracji ze ja Mam zakaz wchodzenia ci na dzialke wiec mozesz mi cos wyslac jakis dowod ze mam zakaz?
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz

#14

+1 Ciasteczko a pozatym Iness przez jakieś 15 minut byłam na działce u chmurki nie twojej blok dzwiekowy był postawiony przez chmurkę chmurki tez nie lubie bo ona taka sama jak ty i ta spolka twoja dziwna i nie pisz mi ze bylam u ciebie wtedy bo to nie byla twoja dzialka ona mi nie napisala wiec tam bylam i niby administracja dała nam zakaz przychodzenia na twóją działkę to wyślij dowody
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz

#15

+1 natalia zresztąnawet jak bylismy ta twojej dzialce to nic nam nie grozi bomy cie nie nekamy ani nic
wiec sie dziewczyno zdecyduj jeszcze czy chcesz byc raz mila raz wredna my bedziemy juz tylko wredni dla ciebie

O droga administracjo głos kokosza najlepiej jakby zostal zdjęty lub co kolwiek zeby sie nie liczylbo kokosz ma perma wiec on nie ma nic do gadania
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz

#16

Po 1 ankieta ci nic nie da bo nie masz dowodów a bez dowodow bana nie dostaniemy a po 2 po co piszesz skarge może pierw wzór przeczytaj bo mówiłaś że dostane bana ze ci zkeram pomoze w tej skardze i jakos widze ze nie potrafisz i ja sie spytam administracji czy zakaz dostalismy na dzialke przychodzenia ja mam ss
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz

#17

Fajnie się tu bawicie Duży Uśmiech
Odpowiedz

#18

Inesko pisałaś że odchodzisz przez nas od mw i nadal jakoś grasz i teraz nawet sie boisz odpisac bo wiesz ze racje mam i nie chcesz dowodow wyslac bo nie masz żadnych
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz

#19

Dobrze więc administracjo w szczególności miro podejmiesz wkoncu ta decyzję bo to stresujące tak czekać i czekać
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz

#20

Ciasteczko narzekasz tak na innych ale widząc czasami to co ty piszesz w stronę innych i pokazując jaki ty to nie jesteś ''Dorosły'' to wcale nie jesteś od nich lepszy. Ja nigdy bez powodu nikogo nie zaczepiam wiec raczej oni bez powodu ciebie też nie zaczepiają. Czasami warto dać sobie spokój i w ogóle na to nie reagować. Jak im nie będziesz odpisywał to nie pokazujesz tym, ze jesteś gorszy czy słabszy po prostu z czasem zrozumieją, ze masz ich gdzieś i nie dasz na siebie wejść. Przemyśl to czasem i zrozum, ze to gra a oni nic w twoim życiu nie zmienią a w końcu się odczepią. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie Duży Uśmiech
1
1
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości