Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Iness

#1

1. Nick oskarżającego: Ciasteczko2588 Natalia2588

2. Nick oskarżonego:  Iness 


3. Opis sytuacji: Ineska dała na nas fałszywą skarge tak jak powiedziała ,,Dla Beki" Za to powinien byc ban na głosowym chciała zebysmy do niej przyszli na dzialke a potem jak uderzyla mojego kuraka to ją zwyczajnie zabil po czym Ja zebrałem jej netherytowa zbrojkę a ona zaczeła nas wyzywac i obrazac z jej znajomymi jak tylko sie da Następnie zaczeła Nam mówic ze MiroTcz to jej znajomyh i ze nam da permy jak im tego nie damy to jest wprowadzanie w blad graczy i na discordzie za nami latala po różnych serwach i tak nas prowokowala zebysmy przychodzili do niej Gdy juz wiele razy z nia sie pogodzilismyt to zawsze nas potem wyzywala a potem napisala skarge ze my jej na dzialke wchodzimy fakt wchodzilismy ale jej nie zabijalismy i moze chcielismy zwedzac nie mówie tu o permie ale o banie tym czasowym bo to juz jest przegjęcie a jak jej to nie pasuje ze jej wchodzimy na dzialkie to jak naprawia sklep to moze kupic blokade na dzialke albo juz mogla bo nie dawno mw sklep sie zepsół

4. Data zdarzenia:
tak okolo to wszystko zaczelo sie w połowie listopada i trwalo az do dzisejszego dnia i mysle ze to tak dalej bedzie sie ciągnąc 

Natalia2588 Piniżej potwierdzi
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
1
1
Odpowiedz

#2

Zgadzam się z tym w 100%
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
2
1
Odpowiedz

#3

Powyzej jest potwierdzenie natalki
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
2
1
Odpowiedz

#4

Yes
?
1
1
Odpowiedz

#5

Czytam to chyba 4 razy i dalej mam lekkie problemy ze zrozumieniem szczególnie końcówki(No ale mniejsza) 
Zacznijmy więc od czegoś tak oczywistego o co sami się przyczepiliście pod jej skargą "Dowody" Ja żadnych tutaj nie widzę. A samo "potwierdzam" Natalko nic nie znaczy w tym przypadku. Kolejna sprawa, nie gracie pierwszy dzień na serwerze i raczej wiecie jak niektóre sprawy wyglądają na serwerze, więc jakie znowu wprowadzanie w błąd skoro chyba sami wiecie Że to nie musi być prawdą? Rozumiem jakby mówiła to do nowego gracza i jemu groziła że jak nie odda to dostanie perma wtedy to spoko, ale wam? Cóż po części jednak jestem w stanie wam uwierzyć i jakaś drobna kara pokroju kilku dni bana mogła by zaistnieć zwłaszcza jeśli dacie jakieś sensowne dowody a nie tylko "Natalka potwierdzi" Przykładowo ssy z tego jak was obraża albo nagranie jak sama atakuje. Było by to przydatne nie prawdaż? Ale zwróce się tu też do was samych. 
Prowokujecie wielu graczy, obrażacie, łamiecie regulamin znacznie częściej i bardziej niż ona sama. Nie dziwcie się więc że wiele osób ma was dość i może was atakować, bo to jedyne co możecie osiągnąć cały czas odgrywając jakieś cyrki oraz zgrywając pseudo lepszych niż jesteście.
Odpowiedz

#6

dopowiem ze swojej strony że wielokrotnie widziałem na czacie jak Iness prosiła Natalie i Ciastko żeby wyszli z jej działki i zabrali pety , na co ich dwójka cały czas zaczynała bezsensowne dyskusje na temat tego że ta działka nie należy TYLKO do Iness ale też do jakiegoś innego X gracza, i że MOŻE to właśnie do tej osoby przyszli a nie do Iness (nie ważne że osoby dodane do działki Iness rzekomo do których przychodzili w "gościne" a które Natalia z Ciastkiem wymieniali - nie były nawet online Płacz ze śmiechu) i tym podobne śmieszne argumenty byle by dyskutować z Iness że nie pójdą z jej działki. Tak było już wiele razy , do tego zdarzało sie zabijanie petem. Widać z daleka że obydwoje na siłe szukają zaczepki z Iness , szczególnie Natalia.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#7

(03-01-2021, 17:33 PM)3Majster napisał(a): dopowiem ze swojej strony że wielokrotnie widziałem na czacie jak Iness prosiła Natalie i Ciastko żeby wyszli z jej działki i zabrali pety , na co ich dwójka cały czas zaczynała bezsensowne dyskusje na temat tego że ta działka nie należy TYLKO do Iness ale też do jakiegoś innego X gracza, i że MOŻE to właśnie do tej osoby przyszli a nie do Iness (nie ważne że osoby dodane do działki Iness rzekomo do których przychodzili w "gościne" a które Natalia z Ciastkiem wymieniali - nie były  nawet online Płacz ze śmiechu) i tym podobne śmieszne argumenty byle by dyskutować z Iness że nie pójdą z jej działki. Tak było już wiele razy , do tego zdarzało sie zabijanie petem. Widać z daleka że obydwoje na siłe szukają zaczepki z Iness , szczególnie Natalia.

Po 1 nie wiesz jak jest wysłać dowody mogę jak oni nas obrażają na ds i nas prowokują napoczątku one same nas na działke zaprosiły mnie ale potem iness udezyla peta ciasteczka i go zabił i potem ona i inni nas zaczeli wyzywać itp i że ich nękamy a wtedy ja bylam na działce chmurki bo chmurki działke zweidzałam a pozatym wtedy ja im nic nie robiłam tylko zwiedziałam i to iness tepła osoby z setem netherytowym żeby nas zabili i pisała ze jeszcze my ją nękamy i specjalnie a na ds oni i inni nas wyzywali
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
2
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości