Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Błąd dotyczący bana

#1
Zdjęcie 

Witam,
chciałbym się odwołać co do bana na kontach: PanAnonimowy i Mangusss. Dziś chcąc wejść na serwer MineWorld.pl , zauważyłem iż dostałem bana na IP. Myślę, że jest to błąd, jednak proszę o sprawdzenie takowej sytuacji i odbanowanie jeżeli jednak okażemy się niewinni. Gramy sobie spokojnie na serwerze i gracz: Mangusss nie miał kar oraz ja: PanAnonimowy miałem jedynie wyrzucenie z serwera, lecz całą edycję temu. Jeżeli zdziwiłoby was to że podałem dwa nicki w odwołaniu to chodzi tylko o to, że gram z bratem na jednym komputerze - każdy na osobnym koncie i on również ucierpi na tym. Na serwerze ja jak i brat byliśmy ostatnio wczoraj, ja o godzinie około 16.00 a brat około 12.00.

Pozdrawiam,
PanAnonimowy
3
2
1
1
1
1
1
Odpowiedz

#2

Dzień dobry.
Chciałbym tylko dodać iż zbanowany na ip gracz PanAnonimowy jak i Mangusss są przyjaznymi graczami nigdy nie sprawiali problemów nie było takich akcja jak chodzenie i zabijanie ludzi potakami
a o cheetah nie wspomnę bo obaj gracze bardzo lubią grać na tym serwerze i są bardzo pomocni. Wiem jaki jest PanAnonimowy i napewno by nie cheetah nie wiem z kąd taki ban .
A jak PanAnonim miał by zabijać jak i Mangusss to na pewno nie w taki sposób.
2
1
Odpowiedz

#3

Witam.
Podpisuje się pod tym co napisał Shiruuu.
1
Odpowiedz

#4

Spróbuj wejść ponownie na serwer i podaj dzień oraz godzinę kiedy wyświetliła się informacja o banie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości