Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1.Nick w grze: Pabl0
2.Data ukarania: 02.02.2021 9:35
3.Nick osoby karzącej: R3d3q
4.Powód bana: Tworzenie multi kont i ukrywanie owego faktu oraz obraza administracji
5. Pisze w sprawie przyjaciela który około 8 godzin od wstawienia tego odwołania chciał stworzyć konto aby odwołać się do przyznanego mu bana. Pisze za niego ponieważ owy kolega nie ma pewności czy jego konto zostanie aktywowane w okresie w którym mógł by napisać odwołanie do bana. Powód dla którego uważam że ban przyznany użytkownikowi Pabl0 powinien zostać zdjęty jest prosty gdyż Pabl0 grał na serwerze mineworld.pl survival ze swoim bratem o nicku Cubuc na jednym internecie domowym na dwóch oddzielnych laptopach. Zaistniała sytuacja zaczęła się od pytania moderatora R3d3q w strone gracza Cubuc czy gracz o nicku Pabl0 to jego multi konto Cubuc odpyskował mu na pytanie
niecenzuralnym wyrazem dwa razy i ban został przyznany na obydwa konta. Wnioskuje o wzniesienie bana dla gracza Pabl0 i przyznanie bana dla gracza Cubuc gdyż to on jest winny całej tej sytuacji i zamieszania. Gracz Pabl0 był obecny przy pisaniu tego odwołania.

Pozdrawiam Vloger20
Odpowiedz

#2

Mógłbym uwierzyć, że to rodzeństwo. Jednak nie rozumiem dlaczego brat Cucbuca (najpierw zbanowanego) gra na nicku Pabl0. Zazwyczaj nazwy podobne do innego gracza/obraźliwe itd. to cecha multikonta.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1
Odpowiedz

#3

Pabl0 pierwszy raz w historii serwerów mineworld na nie dołączył i na pewno da się to sprawdzić więc nie mógł wiedzieć że istnieje inny gracz o podobnym nicku poza owym faktem pragnę zauważyć że jeżeli gracz Pabl0 przez jedno zero chciał by upozorować ban za multikonto dla gracza Pabl00 przez dwa zera musiał by złamać regulamin żeby zwrócić na siebie uwagę moderacji/administracji a Pabl0 się nie udzielał na serwerze po prostu sobie grał ze znajomymi i był zwykłym właścicielem tawerny na mojej wyspie nikomu nie wadził i nie miał złych zamiarów i tutaj słowa pabla które mam przekazać: "Nie znam i nie znałem gracza Pabl00 i przykro mi jeśli mój nick uraził go jak kolwiek nie miałem zamiaru urazić niczyich poglądów"
Więc ponownie po rozwianiu zaistniałego zamieszania spowodowanego ludzkim błędem który każdemu mógł się zdarzyć proszę w imieniu moim i gracza Pabl0 o unbana dla jego osoby i Pabl0 składa szczere kondolencje z powodu złego samopoczucia gracza Pabl00 przez nick Palba
Jeżeli jest możliwość zmiany nicku to jeżeli pabl0 dostanie unbana od razu będzie się starał o zmianę nicku żeby zaistniała sytuacja drugi raz nie miała miejsca

Pozdrawiamy Pabl0 i Vloger20
1
Odpowiedz

#4

Myślę, że takie wyjaśnienia wystarczą. Gracz zostanie odbanowany.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1
Odpowiedz

#5

nick: HatlesYeti4969 data:06.02.2021 nick osoby karzącej:R3d3q powód bana: kopiowanie itemów dlaczego uważam że powinienem dostac unban: ponieważ na początku nie zdawałem sobie z tego sprawy co ja robiłem wydawało mi się to dobrą opcją wtedy ale jak bym wiedział czym to grozi napewno bym się zastanowił czy napewno to dobra opcja ale czasu nie cofne niestety już tego nie naprawię tego błędu co wcześniej popełniłem więc chciał bym poprosić o drugą szanse nie ukrywam że chciał bym wrócić ponieważ ten serwer jest bardzo dobry jest sprawiedliwa moderacja i moderacja nie wyzywa serwer również pomyślał o początkowych graczach dając skrzynki dla biednych mapa serwera jest naprawdę bardzo rozbudowana i kreatywna jeśli niestety nie dostane unbana nic się nie stanie chciał bym poprosić o wyrozumiałość
Odpowiedz

#6

Poleciłbym napisać według wzoru w osobnym wątku.
[Obrazek: Bez_tytuu.png]
rip

1
Odpowiedz

#7

(07-02-2021, 17:29 PM)HatlessYeti4969 napisał(a): dnia 6.02.2021 dostalem bana i czy moge dostac unbana bo nie zopoznalem siemz regulaminem i nie wiedzialem ze za to jest ban

Raz, piszesz "odwołanie" w czyimś innym wątku. https://www.forum.mineworld.pl/forumdisp...138&page=4 < Stwórz tutaj nowy wątek i napisz odwołanie według tego wzoru > https://mineworld.pl/thread-3.html
Mam troszkę do powiedzenia odnośnie tego co napisałeś tu ale zrobię to dopiero jak napiszesz poprawnie odwołanie
?
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości