Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o Skrócenie Bana

#1

1. Nick w grze: polityka
2. Data ukarania: 29.01.2021
3. Nick osoby karzącej: Ewka52
4. Powód bana: Zatajnianie prawdy, ukrywanie kopiowanych itemów 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Uważam że powinienem dostać skróconego bana, ponieważ od razu po tym jak zobaczyłem że jest możliwość kopiowania itemów na serwerze, zgłosiłem to do administracji, do tego przyznałem się że ukryłem kopiowane itemy lecz do końca nie zdawałem sobie sprawy że były skopiowane ponieważ wziąłem 2 shulkerboxy z działki gracza który je miał i schowałem z myślą że mogę je zachować i nie są one skopiowane.  Bardzo prosił bym o skrócenie bana ponieważ na lepszym serwerze survival nigdy nie grałem i nigdzie sie tak dobrze nie bawiłem. Obiecuję że więcej sytuację tego typu się nie powtórzą i wszystkie błędy które napotkam będe zgłaszał administracji.  Z Góry Bardzo Dziękuje.
1
1
Odpowiedz

#2

Myślę, że wiedziałeś jak jest zawartość shulkerów. Gdyby były to zwykłe puste shulkery schowałbyś je do ec czy skrzyni, a nie zakopywał w ziemi. Nie wspomniałeś nic o nich.
Zgłosiłeś sposób kopiowania i go jasno przekazałeś co jest na plus.
Przesłałeś dowody, kolejny plus.

Po namyślę jestem skłonna przyznać skrócenie ale z warunkiem wykupienia usługi unbana na sklepie. Po jego zakupie zgłoś się do mnie z dowodem jego zakupu, wtedy skrócę bana do 10 dni od chwili kiedy do mnie napiszesz.

Mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy, ani nie złamiesz w inny sposób regulaminu.

Wątek zgłaszam do zamknięcia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości