Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Polamparta i jej nękanie...

#11

Ja dodam, że oprócz zabijania były widoczne zastraszania i wymuszenia itemów co również można podpiąć pod ten wątek. Jak ktoś jest słabo obeznany z regulaminem to nie wie jak ma się zachować. Pisanie od razu po jednym czy dwóch śmierciach do admina na pw nie jest najlepszym rozwiązaniem. 
Nie dawaj nikomu itemów i tyle, pokaż, że się nie boisz, bo inaczej cię wykorzystają, a jeśli faktycznie będzie tak, że cię ktoś bez przerwy leje, uniemożliwia grę na każdym kroku to nie ma problemów by taką sprawę załatwić, bo każdy ma takie samo prawo do gry, a tłumaczenia takiego skrajnego zachowania (które w tym wątku nie miało miejsca) survivalem można wtedy sobie gdzieś włożyć - gdyby iść w tę stronę i tak to interpretować to równie dobrze możemy wprowadzić bany za śmierć (w końcu żyje się tylko raz) i wobec tego trudno byłoby mi stwierdzić który z obecnych graczy nie miałby bana w tym momencie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#12

Pola dwa razy w endzie ,u symonplyta, u diax
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#13

Ok, ale temat dotyczy ściśle xagento, a nie innych osób, które kiedyś zginęły od polamparty. Poza tym te osoby jeśli poczułyby się pokrzywdzone mogą pisać skargę same za siebie lub skargę zbiorową, a takiej nie było. Wiem, że niedawno był podobny temat. 
Jak wspomniałem zabicie kogoś 2 razy nie jest traktowane jako nękanie, oprócz tego określenie czy coś jest nękaniem czy nie, zależy również od kontekstu sytuacji.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#14

też pamiętam jak cię nekałem ziomej to był początek pięknej przyjaźni Językrzytul:




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości