Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1.Nick: KobereQ
 2.Data otrzymania: 13.02.2021
 3.Nick osoby karzącej: MiroTcz
 4 Powód bana: Obraza Administracji
5.Budując Domek, dostałem bana na zawsze
Nie mam pojęcia czemu go dostałem, ponieważ jestem miłą oraz kulturalna osobą.
Mam nadzieję że rozpatrzycie Pozytywnie mój wniosek....

Pozdrawiam Koberek Love

#2

Przedstaw sytuację? Jak obraziłeś?
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#3

(13-02-2021, 17:23 PM)Redeq napisał(a): Przedstaw sytuację? Jak obraziłeś?

Niestety nie dostałem żadnej informacji w jaki sposób obraziłem administracje

#4

[Obrazek: 1.png]
[Obrazek: 2.png]
[Obrazek: 3.jpg]
[Obrazek: 4.jpg]
[Obrazek: 5.png]
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
2

#5

Dzięki zmarnowałem 2 lata na tym serwie...

Ale przynajmniej Poznałem kilka fajnych OSÓB KTÓRYM MOŻNA ZAUFAĆ...

dzięki ze się mnie pozbyliście Uśmiech
1
1
1

#6

Do zobaczenia Kober... Smutek
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#7

Dzień Dobry Uśmiech
Wiem że zachowałem sie nieodpowiednio i bardzo za to żałuję, teraz to sobie uświadomiłem, ale nie było to na serio takie pisanie było w formie żartu.
A te ssy były dosyć wyciągnięte z kontekstu w których sa kluczowe słowa, a nie ma reszty.
Chciałbym Przeprosić za moje w zasadzie brzydkie zachowanie i obiecuje poprawę.
Na tym serwerze poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi i nie chciałbym kończyć tej przygody bez moich znajomych i tego serwera
Jak najszybciej chciałbym wrócić na serwer nie tworząc multi kont, mam nadzieje ze rozpatrzycie pozytywnie mój wniosek

Pozdrawiam Love
3
1

#8

(15-02-2021, 09:47 AM)KobereQ napisał(a): Dzień Dobry Uśmiech
Wiem że zachowałem sie nieodpowiednio i bardzo za to żałuję, teraz to sobie uświadomiłem, ale nie było to na serio takie pisanie było w formie żartu.
A te ssy były dosyć wyciągnięte z kontekstu w których sa kluczowe słowa, a nie ma reszty.
Chciałbym Przeprosić za moje w zasadzie brzydkie zachowanie i obiecuje poprawę.
Na tym serwerze poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi i nie chciałbym kończyć tej przygody bez moich znajomych i tego serwera
Jak najszybciej chciałbym wrócić na serwer nie tworząc multi kont, mam nadzieje ze rozpatrzycie pozytywnie mój wniosek

Pozdrawiam Love

...

#9

Jestem członkiem czatu gdzie większość ssów były pisane. Znam Koperka od bardzo dawna, i wiem że on pisze dla żartów i z dużą niepowagą. Chętnie bym jeszcze raz ciebie zobaczył na serwerze Kober
[Obrazek: Bez_tytuu.png]
rip

1

#10

Jestem za zdjeciem lub skróceniem kary. Zgadzam się z wypowiedzią mojego przedmówcy. Prawdą jest jednak to, że oskarżenia w stronę Mira są naprawdę poważne. Jestem pewien, że zbanowany poprawi swoje zachowanie. Znam KoberQa, nigdy nie napisałby czegoś takiego na serio. Jego teksty są pisane "dla beki", czyli dla urozmaicenia gry. W sprawie ewentualnej możliwości powrotu na serwer musi wypowiedzieć się osoba banująca.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości