Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban za oszukiwanie administracji

#1

Witam, dostałem dzisiaj (15.02.2021) bana od Tamai za oszukiwanie administracji i nie przecze było tak. Usunlo mi z eq miecz netherytowy ale sam zorientowałem się dopiero następnego dnia ze mam go w ec ale wtedy nie było nikogo z adminow żeby do niego napisać a potem zapomniałem o tym. Stworzylem tez mk no ale to było pod wpływem emocji i chciałem to jakoś wytłumaczyć w mc ale nie było nikogo, przepraszam za to i przysięgam ze jak dostan ub to juz nigdy nie zrobię czegoś wbrew regulaminowi.

Z poważaniem AlpakaSan123123
1
1
1
Odpowiedz

#2

Napisz moze wedlug wzoru





                                                                                     9
Odpowiedz

#3

(15-02-2021, 14:10 PM)AlpakaSan napisał(a): Nick: AlpakaSan123123
Data ukarania:15.02.2021
Nick osoby karzacej: Tamai
Powód banaZaskoczonyszukiwanie administracji


Witam, dostałem dzisiaj bana od za oszukiwanie administracji i nie przecze było tak. Usunlo mi z eq miecz netherytowy ale sam zorientowałem się dopiero następnego dnia ze mam go w ec ale wtedy nie było nikogo z adminow żeby do niego napisać a potem zapomniałem o tym. Stworzylem tez mk no ale to było pod wpływem emocji i chciałem to jakoś wytłumaczyć w mc ale nie było nikogo, przepraszam za to i przysięgam ze jak dostan ub to juz nigdy nie zrobię czegoś wbrew regulaminowi.

Z poważaniem AlpakaSan123123

(15-02-2021, 14:17 PM)AlpakaSan napisał(a):
(15-02-2021, 14:10 PM)AlpakaSan napisał(a): Nick: AlpakaSan123123
Data ukarania:15.02.2021
Nick osoby karzacej: Tamai
Powód bana: Oszukiwanie administracji


Witam, dostałem dzisiaj bana od za oszukiwanie administracji i nie przecze było tak. Usunlo mi z eq miecz netherytowy ale sam zorientowałem się dopiero następnego dnia ze mam go w ec ale wtedy nie było nikogo z adminow żeby do niego napisać a potem zapomniałem o tym. Stworzylem tez mk no ale to było pod wpływem emocji i chciałem to jakoś wytłumaczyć w mc ale nie było nikogo, przepraszam za to i przysięgam ze jak dostan ub to juz nigdy nie zrobię czegoś wbrew regulaminowi.

Z poważaniem AlpakaSan123123
Odpowiedz

#4

Podpisuję się pod odwołaniem gracza: AlpakaSan123123.
Odpowiedz

#5

No tak trochę, troszeczkę wciskasz kit, co zresztą tłumaczą screeny, które dostałam. Skoro "zapomniałeś" o tym na następny dzień, czemu nie napisałeś o tym później, tylko wolałeś się chwalić tym, jacy to admini są głupi, a Ty cwany? Później jeszcze zacząłeś robić multi (ale tutaj już chociaż się do tego przyznałeś), przy okazji wyzywając serwer. Nie było to tylko oszukiwanie administracji, lecz także jej wyzywanie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości