Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zabójstwa na zamówienie

#1

Od teraz przyjmuje zamówienia na zabicie danej osoby. Wystarczy ustalić kogo i za jaką kwotę. Za wypełnienie zlecenia rozumiem zabicie osoby po zamówieniu i przyniesienie jej głowy osobie płacącej.
Ceny są zależne od itemów zabijanego gracza oraz długości jego gry na serwerze.
Nie przyjmuje zleceń na zabicie moich przyjaciół i sojuszników.
Mam nadzieje że nikt mnie nie zgłosi za "znęcanie się" nad osobą wyznaczoną do zabicia.
W wyjątkowych przypadkach mogę nie przyjąć zamówienia
(Jeżeli zamierzasz złożyć zamówienie, proszę cię żebyś napisł je na pw lub na msg, niech gracz nie wie że jest moim celem)

To tyle, jeżeli chodzi o zabójstwa na zamówienie Język

Odpowiedz

#2

Pff.. Naprawdę? Zabójstwa na zamówienie? Żałosne. Nie podoba mi się to. Skoro w realnym życiu to jest karane, to tu to w ogóle nie powinno się znajdować. Moim zdaniem jest to słaby pomysł. Widać, że chcesz się "komuś" przypodobać.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#3

przecież to tylko gra...
Odpowiedz

#4

Ziomej wyluzuj trochę. To survival. Nie róbmy z serwera jak to ktoś już powiedział "klubu przyjaciół myszki miki". Jeśli wszystko będzie w pewnych granicach przyzwoitości to nie widzę powodu, by negować lub zakazywać takich ogłoszeń.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#5

Ehhh nie wiem czy to jest za fajne, ale jeśli ten gracz zabije Cię pierwszy? To co ? Nie bądź siebie taka pewna, bo potem za złe Ci wyjdzie Uśmiech ale rób co chcesz
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#6

W przeciwieństwie do dużej liczby ludzi, dla mnie strata ekwipunku nie jest żadnym problemem. Mam mnóstwo szans aby spełnić trudne zlecenie, nawet jeżeli przeciwnik jest bardzo mocny.

Odpowiedz

#7

Pola... co w Ciebie wstąpiło? Płacz ze śmiechu
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz

#8

Mój Smoczy Demon się obudził. Żąda krwi...

Odpowiedz

#9

Niewinnych ofiar? (Czy tylko mi się wydaje,że polamparta szuka wymówki,żeby mnie zabić?)
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]
Odpowiedz

#10

Tak, tylko Tobie sie tak wydaje.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości