Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban :|

#1

1. Nick w grze: Adam201110
2. Data ukarania:12.3.2021   godz.  17/16/18
3. Nick osoby karzącej: R3d3q
4. Powód bana: Lagowanie serwera 5 pistonami na mojej 3 działce Niemowa 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bo lubię ten serwer i chce  nadal grać na nim z kolegami Uśmiech 


Pozdrawiam

Załączone pliki
.png   Zrzut ekranu (145).png (Rozmiar: 37.33 KB / Pobrań: 22)

#2

Hmm.. No i co tu z tobą chłopie począć. Grasz tu jakiś czas więc regulamin pewnie w jakimś stopniu znasz (Nawet gdybyś nie znał to dobrze wiesz, że reklamowanie na serwerach jest karane). Reklama raczej była umyślna bo inaczej dostałbyś karę czasową ale jak wiadomo każdemu może się zdarzyć. Napisałeś odwołanie i piszesz, że lubisz tu grać ale jednak nie widać po tym żeby w jakimś stopniu ci zależało. Wygląda jakby miało brzmieć "A napisałem sobie odwołanie to dostanę unbana i gitarka". Poczekajmy na odpowiedź Redka. Jestem za skróceniem bana do 2 tygodni 

Ps. Załączniki nie działają, polecam je wysłać w innym formacie.

#3

W powodzie bana daleś "Lagowanie serwera 5 pistonami na mojej 3 działce" gdzie powód brzmi "Celowe lagowanie serwera". Nie okazałeś skruchy za bana, a napisanie, że lubisz ten serwer i chcesz nadal grac z  kolegami nie jest tak mocnym i przekonywującym argumentem aby Ci unbana. Biorąc pod uwagę to, że nie jest to Twoja pierwsza kara ani pierwszy ban jestem za pozostawieniem bana, ale decyzja należy do Reda.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]

#4

Jednak pomyliłem cię z innym graczem. Nie doczytałem wątku w całości. Z góry przepraszam :/

#5

Po pierwsze, odwołanie jest żałośnie krótkie. Nie wyraziłeś skruchy. Manipulujesz faktami - podałeś nieprawdziwy powód bana. Twoje zachowanie na serwerze to istna dziecinada, o czym miałem "przyjemność" dowiedzieć się na MSG. Po drugie - tłumaczenie celowego stawiania olbrzymiej ilości TNT na działce (nie, nie zbanowałem cię za "lagowanie 5 pistonami". W końcowej fazie twojej rozgrywki celowo odpaliłeś tnt) "nadmiarem energii" i "nie panowaniem nad sobą" jest żałosne. Dodam, że jeszcze chwaliłeś mi się, jaki to ty nie jesteś wielki, bo zlagujesz serwer. Wow, co będziesz z tego miał? Nie. Unbana nie będzie. Wątek zgłaszam do zamknięcia.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości