Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


PALEXTA

#1

1. Nick w grze: PALEXTA
2. Data ukarania: 22.12.2020r.
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: Regulamin.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:


Emm.. Kompletnie nie wiem od czego mógłbym zacząć. Nie przyszedłem prosić o unbana lecz zapytać czy mam na niego jakiekolwiek szanse. Chciałbym również wyjaśnić co mną kierowało i dlaczego tak się zachowałem. Wiem, że jest sporo po terminie do pisania takich rzeczy lecz chciałem trochę odpocząć od tego wszystkiego i mieć czas do przemyślenia.


Pierwsze zacznę od przeproszenia Mira.
Chciałbym cię przeprosić za wszystkie moje obelgi kierowane w twoją stronę i psucie w jakimś stopniu twojej pracy. Po prostu na tamten moment, przez jakiś czas nie dochodziło do mnie co się tak naprawdę stało i o wszystko zacząłem obwiniać Ciebie, nie dopuszczając do siebie myśli, ze jednak zawiniłem ja.

Teraz chciałbym wytłumaczyć dlaczego tak postąpiłem.
Zostałem zbanowany za kolejne omijanie systemu anty-afk, usunięto mi wyspę i wszystkich pozostałych członków na niej dodanych. Byłem zły, że taką głupotą straciłem wyspę, na której spędziłem ponad 900 godzin. Po paru dniach dostałem szanse na grę od nowa. Postanowiłem, że dostosuje się do zasad i oduczę się afczyć. Z czasem zobaczyłem, że /gwarps jest zbugowany i któregoś dnia przypadkowo miałem z niego item w ekwipunku, działał normalnie i nie znikał więc zacząłem kombinować aż przekombinowałem i nauczyłem się kopiować. Sprzedałem itemy warte łącznie miliard minecoins'ów. Zrozumiałem, że w tym momencie zmarnowałem swoja ostatnią szansę - nie wiedziałem co zrobić więc przelałem je na zbanowane konta i siedziałem cicho. Nie był to żaden błąd, dlatego nie zgłosiłem tego administracji.
Dostałem bana i zacząłem robić multikonta. Wiedziałem, że unbana nie dostanę więc nie miałem nic do stracenia. Na początku wchodziłem tylko aby porobić trochę ''syfu'' w grze i zwyzywać Mira. Skopiowałem 2 razy beacony, za pierwszym razem rozrzuciłem je po spawnie, a za drugim razem dostałem bana zanim to zrobiłem. Skopiowałem je synchronizacją, walką i bossami (nie pisze tutaj bo być może nadal to działa). Z czasem mi się to znudziło i zacząłem wchodzić tylko pod grę z myślą, że może nikt się nie dowie gdy zmienię IP lecz charakteru, stylu pisania i znajomości serwera nie da się ukryć. Zostawałem oskarżany o bardzo wiele multikont gdy to naprawdę nie wchodziłem ja. Czasami zostawałem namawiany do wchodzenia na serwer żeby było śmiesznie ale jak wiadomo gdybym nie chciał to bym tego nie zrobił. Odpuściłem sobie i kompletnie przestałem grać. Wiem, zachowywałem się jak dzieciak ale jednak każdy może popełnić błąd który daje mu później trochę do myślenia. Minęło trochę czasu i chciałem zapytać czy mam jakąkolwiek szanse na unbana - po prostu poznać tylko wasze zdanie. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuacje i myślę, że jakoś mnie zrozumiecie. Z góry dziękuje, Palexta 
2
1
1

#2

ooo naprawde podziwiam


#3
Oczko 

Powinieneś przeprosić nie tylko Mira, oczywiście te przeprosiny są słuszne za to co pisałeś / robiłeś ( ale to tylko moje skromne zdanie Oczko )

Przez własną głupotę straciłeś szansę którą Ci dał Miro, gra od 0 na nowym koncie. Myślałam, że jednak może nic nie odwalisz na tyle poważnego ale cóż myliłam się i dość szybko wyrwałeś kolejnego perma.
Wiem trochę o tym co robiłeś po permie na ostatnim legalnym koncie.

Zalicza się do tego:
- Obraza i pisanie głupstw ( dotyczy nie tylko administracji )
- Kopiowanie itemów

- Rozdawanie kopiowanych itemów ( nie był to raz, ponieważ chowałeś z "kolegą" po skrzynkach )
- Wykorzystywanie bugów
- Tworzenie kolejnych nielegalnych kont
- Współpraca z innym zbanowanym / ukrywanie jego kont

Fakt pare razy napisałeś w jaki sposób co zrobiłeś, podałeś miejsce ukrywanych kopiowanych itemów ale niewiele to zmienia. Za dużo razy złamałeś regulamin.

Po zbanowaniu Scirrocco (mniejsza czy prawidłowo napisałam) napisałeś do mnie na dc, że mam urojenia. Zbanowałam losowego gracza i wcale to nie byłeś Ty na tym koncie. Ciebie i zkerama bolało to, że doszukałam się dowodów na was i słusznie was zbanowałam ale wy postanowiliście mi wmawiać, że mam urojenia Oczko
Przemyślałam raz jeszcze za co was zbanowałam i miałam pewność, że nie popełniłam błędu.


Jak myślisz, Twoim zdaniem masz jakieś szanse?
Moim zdaniem znikome.

#4

(19-03-2021, 07:52 AM)Namiyazaka napisał(a): Teraz chciałbym wytłumaczyć dlaczego tak postąpiłem.
Zrozumiałem, że w tym momencie zmarnowałem swoja ostatnią szansę  
Sam napisałeś, że swoją ostatnią szansę straciłeś. Z jakiej racji miałbyś dostać unbana jeżeli inni gracze robiący podobne rzeczy go nie otrzymali?
Panic
[Obrazek: sddefault.jpg]

#5

Płacz ze śmiechu Płacz ze śmiechu

#6

Ale ja nie napisalem, że chce unbana. Napisałem aby przeprosić i poznać wypowiedzi od drugiej strony co o tej sprawie myślą. Swoją drogą nie chce się czepiać ale brzmisz jak Zkeram przyjacielu, za długo z nim spędziłem czasu żeby go nie poznać i wiedzieć jak się zachowuje Oczko Jego zawsze bolało to że mógłbym mieć szansę na unbana a on niestety jednak nie. Plus do tego świeżo założyłeś konta i nagle przyszedłeś wypowiedzieć się akurat pod moim postem na forum, przecież w ogóle mnie nie znasz Oczko

#7

Kolejna osoba mi mówi, że nim jestem, nah nawet nie wiem kto to, a propo unbana sam napisałeś czy jest na niego jakakolwiek szansa, więc nie wmawiaj, że o niego nie pisałeś
[Obrazek: sddefault.jpg]

#8

"Nie przyszedłem prosić o unbana lecz zapytać czy mam na niego jakiekolwiek szanse" Polecam czytać ze zrozumieniem. A co do twojej osoby, śmiesznie troche, że nigdy z tobą nie pisałem a też tak uważam Oczko Po twojej drugiej wypowiedzi, dało mi to jeszcze więcej do zrozumienia bo Zkeram lubi się wkurzać gdy coś nie idzie po jego myśli. Trzymaj się tam wariat, miłej i spokojnej gry. 

#9

pytanie czy jest jakakolwiek szansa jest również pytaniem lmao, a jeśli nadal chcesz myśleć ze jestem zkeram to powodzenia w życiu w niewiedzy
[Obrazek: sddefault.jpg]

#10

ulala
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości