Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Problem

#1

1. Typ wątku: Problem
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: Weszlam dzisiaj na survival, chcialam isc na ekspiarke zeby zenczantowac sobie luk, poszlam do swojego domu,aby wziasc zbroje (w enderchescie tez szukalam)
przeszukalam wszystkie skrzynki, zniknelo z nich bardzo duzo itemow, gdy chcialam sprawdzic kto jest dodany do dzialki, okazalo sie ze dzialki nie ma postawionej sprawdzilam wszystkie spisy usunietych dzialek  do lutego (do lutego dlatego ze w lutym bylam bardzo akrywna) ,nie znalazlam informacji o usunieciu mojej dzialki,lecz niestey zostala usunieta, przez co ktos mnie okradl. Mialam sporo cennych itemeow. Licze na szybkie rozwiazanie mojego problemu.

[Obrazek: tenor.gif?itemid=11901636]     
Odpowiedz

#2

To żaden problem. Po prostu pewnie przeoczyłaś swój nick na liście usuniętych działek.
[Obrazek: sddefault.jpg]
Odpowiedz

#3

Jeżeli nie posiadasz svipa to Twoje działki automatycznie usuwają się po 35 dniach nieobecności na serwerze. Jeżeli nie znalazłaś tam swojego nicku to są dwie najbardziej prawdopodobne opcje, - przeoczyłaś swój nick bądź coś się zbugowalo i nie wysłało o tym raportu, jeżeli tam tego nie ma to wciąż nie jest to jakiś specyficzny problem. Działki i tak czy siak by tam nie było nawet bez stworzonego raportu
?
1
Odpowiedz

#4

Możliwe, że twoja działka została usunięta ręcznie przed ponownym wprowadzeniem automatycznego usuwania. Stąd brak twojego nicku na liście.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości