Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: ghjb_v34
2. Data ukarania:10.08.2019
3. Nick osoby karzącej:MiroTcz
4. Powód bana: działanie na szkodę serwera 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: dzień dobry i przepraszam lecz mimo zakazu apelacji po 2 latach ją piszę ale nie patrząc  to do sedna dlaczego uważam że powinienem dostać unbana Powinienem to za mocne słowa bo nie mam prawa mówić co powinniście choć pomimo tego nie ukrywam że mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji Na 3 i 4 edycji trolowałem dzięki czemu uciekałem od świata rzeczywistego wtedy wiedziałem jakie mw jest niesamowite ale ja nie potrafiłem tego poszanować i to piękno innym niszczyłem mym zachowaniem wtedy dla mnie wydawało się normalne wyzywanie kogoś albo latanie mu po działce teraz po 2 latach zrozumiałem i pojąłem jak się trzeba zachowywać wtedy byłem bardzo wydaje mi się zagubiony stąd pewne nietypowe zachowania oraz poziom szacunku i nastawienia do pewnych osób lecz po 3 latach od 3 edycji wreszcie się ogarnąłem i poprawiłem swoje zachowanie teraz dla mnie spam oraz brzydki język czy tam siedzenie po 2h na działce kogoś jest niedopuszczalne i jest mi wstyd za siebie bo wiem jaką mam O sobie szarganą opinię Za co oczywiście przepraszam bo na pewno należą się przeprosiny tym osobom co najbardziej były poszkodowane teraz jestem inną osobą czego oczywiście można było się spodziewać po tym czasie nie będę obiecywał poprawy bo ona nastąpiła ponieważ wziąłem się za siebie i dbam o ładne słownictwo można nie obawiać się z mojej strony niedozwolonych słów nie obawiałbym się też nękania innych graczy ponieważ nie jestem już na tyle wytrwały by poświęcić jakiejś osobie tyle czasu jedyne co może nastąpić to problemy z ortografią ale staram się jak mogę by ją poprawiać mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie oraz liczę na miłą przyszłą współprace na serwerze by już nie następowały żadne zgrzyty pomiędzy administracją a mną
1

#2

Moim zdaniem zasługujesz na unbana, mimo, że nieprzyjemnych akcji z Tobą było całkiem sporo.
Sama pamiętam, jak np. broniłam Natalii na jej działce i w Ciebie strzelałam z godzinę...Płacz ze śmiechu.
Na pewno podpadłeś wielu osobom, na pewno wiele osób dalej cię nie lubi, jak i na pewno Twoje zachowanie było nieodpowiednie.
Ale jednak mimo tego za unbanem jestem.
Mam z Tobą bardzo dobry kontakt do dzisiaj. Od 3 edycji minęło już dużo czasu, więc wiadomo, że się zmieniłeś. Na lepsze. Sama widzę tę zmianę i wiem, że jeśli chcesz, to potrafisz się dobrze zachowywać. Z początku i myślałam, że błędy ortograficzne robiłeś specjalnie, ale tak jednak nie jest (choć i Twoja ortografia już się powoli poprawia).
Widać, że przy odwołaniu się postarałeś, co jest następnym plusem. Myślę, że można dać Ci tą szansę i mam nadzieję, że - jeśli Ci się oczywiście uda - wszystko będzie z Tobą na serwerze w porządku.

#3

głosuje na ub
HOP
to czemu nie skacze

#4

Cóż ... swoje robiłeś i nie wiem czemu ale coś mi w tym podaniu śmierdzi albo po prostu to moja paranoja czy coś ... Ale wracając
Chociaż swoje w czasie 3 edycji zrobiłeś (i często mnie wpieniałeś) to jestem za tym abyś dostał ub. W końcu mineły 2 lata od tamtego czasu więc są naprawdę szanse że się zmieniłeś.



#5

ok
[Obrazek: Sygn2.png]

#6

imo co było to minęło pomzdro
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#7

Zgadzam się z przedmówcami, również jestem za ub.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#8

Według mnie nie zasługuje na ub poniewarz bedzie wprowadzac bardziej toksycznosci na serwa ghjbjest toksyczna osoba (wiem bo byly grupy i wogole z nim) Mozliwe ze moze nie byc tej toksycznosci i jej nei wprowadzac ale jest mala szansa na to Pozdrawiam

O nie zapomialem co napisa
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
1
1

#9

(11-05-2021, 11:03 AM)Ciasteczko2588 napisał(a): Według mnie nie zasługuje na ub poniewarz bedzie wprowadzac bardziej toksycznosci na serwa ghjbjest toksyczna osoba (wiem bo byly grupy i wogole z nim) Mozliwe ze moze nie byc tej toksycznosci i jej nei wprowadzac ale jest mala szansa na to Pozdrawiam


obiłem dymy na serwerach discord ale spójrz tez na siebie i swoją koleżankę natalie obaj robiliście syf może i większy ode mnie wielokrotnie widziałem jak kłóciliście się z ludźmi a jak ktoś próbował wam dojść do głowy to pomimo wielokrotnych prób nie dało sie i tylko mute wystarczał jaki sens jest mnie tutaj oceniać skoro to samo robiłeś byłem wielokrotnie z tobą w kłótni bo według mnie jest to żenujący poziom jaki ukazujesz jak dobrze pamiętam to ci nawet chyba ignore dałem robiłem syf na dc nie zaprzeczę i to bardzo dużo ale na serwerach co dodaje sie pewne osoby tylko by narobili dymu gdy zaczął mi nie odpowiadać poziom reprezentowany na tych serwerach to po prostu odszedłem dlatego sie juz nie widzimy długo to nie ja wprowadzałem ta atmosfere o jakiej tutaj mowa gdyż normalnie sobie tez siedziałem na serwerku i pisałem z osobami to nagle wy wbijacie uniemożliwiacie innym rozmowy i macie problem do wszystkich więc o jakiej tutaj atmosferze mowa skoro dopóki muta nie dostaliście to rozmowy nie można było prowadzić nie mogłeś zauważyć normalniej rozmowy przez tą sytuacje jaką przedstawiłem bo jak zauważyć normalność skoro wbija sie i robi dymy ale nie będę ukrywać też wielokrotnie to robiłem nie będę siebie stawiać w samych białych barwach ale jak pisałem odszedłem z tych kanałów i poszedłem na normalnym poziomie gdzie nie robię syfu a z czego co mi wiadomo ty nadal tworzysz to co było

#10

jak dla mn nie zasługujesz na ub i sie zgadzam w 100% z ciasteczkiem tylko potrafisz irytowac i wkurzać i jak bana dostałes to chyba za to ze zasluzyles na niego ja nie jestem za ub
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości