Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: kvs1889
 2. Data ukarania: 14.07.2021
 3. Nick osoby karzącej: MarikaO7
 4. Powód bana: Cheaty
 5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Dobry, uważam, że powinienem dostać unbana ponieważ dużo się zmieniłem w prawie rok, dojrzałem, potrafię utrzymać kulturę. Ban był w pełni słuszny, choć jak mówiłem zmieniłem się dużo, nie używam wspomagaczy. Po roku tęsknię za mw, zrozumiałem, że mineworld to bardzo fajny serwer i fajnie się na nim gra. Chciałbym pograć ze znajomymi. Wiem, że dużo zaszkodziłem serwerowi, lecz chciałbym spróbować “od nowa” przygodę na mw. Przepraszam wszystkich którym zaszkodziłem tym, że byłem toksyczny, w szczególności Mirowi. Pozdrawiam.
3

#2

Kvs zmądrzał, przez ten rok przemyślał swoje zachowanie i zmienił sie na lepsze. Jestem za unbanem.
Pozdrawiam Love
1

#3

Można liczyć na jakąś odpowiedź od administracji?

#4

Jestem w stanie zrozumieć wiele, ale niektóre cheaty są jak przekreślenie szansy na unbana.

Przy przyznaniu się do winy byłbym w stanie przymknąć oko na wspomagacz typu X-ray, ale Ty wytoczyłeś ciężkie działa w postaci cheatów do PvP - osobiście nie daję szansy po takich zabawach, musiałeś mieć świadomość tego co robisz. Dostałeś nauczkę na tym serwerze, możesz to wykorzystać i nie cheatować na innych, jak do tej pory nie popierałem takich "szans" i osobiście bym nie odbanował osoby, którą zbanowałem za tego rodzaju cheaty.

Warto, żeby każdy widział jakie jest do tego surowe podejście i 2 razy się zastanowił przed ewentualną próbą takiego oszustwa.

Wyraziłem swoje stanowisko, ale osobą banującą była Marika, dlatego to ona podejmie decyzję.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#5

Zgadzam się z Lelem. Oprócz tego, cheaty to nie wszystko.
Dodajmy jeszcze do tego multum multików z kefirem i resztą, zdecydowanego szkodzenia serwerowi, jak i jego wyzywania, dużo toksyczności, wielu, wielu innych akcji. Często cały dzień banowało się Waszą zgraję.
To też całkiem skrótowe opis tego wszystkiego, co z Tobą było.
Ciężko byłoby dać UB po czymś takim. Chyba ze wszystkich zbanowanych Ty byłeś jedną z osób, które najbardziej zaszkodziły serwerowi. Dlatego też UB nie będzie.
Wątek zamykam.
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości