Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odchodzę znowu

#1

 rocznikowo mijają 4 lata, od kiedy wszedłem po raz pierwszy na serwer. Przez ten czas znalazłem sobie wiele przyjaciół jak i również wrogów. Te 4 lata były bardzo wspaniałe, i pomimo iż raz odszedłem, tym razem odchodzę na serio.
Powody?
 1. Serwer po prostu mi się znowu znudził.
 2. Sprawy życiowe
 i parę innych, ale one się nie przyczyniły do tej decyzji.
 MineWorld był najlepszym serwerem, który kiedyś napotkałem. Interesujące mechaniki, wiele dobrych i miłych osób czy po prostu budownictwo  z których czasem czerpię inspirację.

Czas na podziękowania
   Red- za bardzo długie towarzystwo oraz przyjaźń, za pomoc którą często mi dawałeś kiedy nie wiedziałem jak coś zrobić
   xSelina_- za wspólnie dobrze spędzony czas oraz za długotrwałą przyjaźń
    _Tamai- za inspiracje do moich budowli, za dobrze spędzony czas na Księżycowej Dolinie (o ile tak się obecnie nazywa)
    _Gropoman_- za budowle które postawiłeś na moich działkach i spędzony czas na rozmowach
    JaPoChomika- za twoje fajerwerki, i pomimo że siebie nie znaliśmy i tak dziękuje za nie Płacz ze śmiechu
    SzymGrom- za wiele przygód z tobą oraz wiele rp w których uczestniczyłem
    Paanic- za hunta na mnie oraz późniejsze pozwolenie odkupienia od ciebie itów
    KobereQ- za wspólną grę oraz rozmowy
    xNighmaree- za śmieszne chwilę podczas gadania, i pomimo iż ostatnio pozmieniało się pomiędzy nami i tak dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłeś.
    Administracji MineWorld za pilnowanie porządku
i wszyscy inni z którymi spędziłem czas.
 
I to już koniec.
dziękuje.
[Obrazek: Bez_tytuu.png]
rip

2
1
1
Odpowiedz

#2

Trzymaj się fał c:
[Obrazek: sddefault.jpg]
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości