Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


:)

#1

E no właśnie, każdy tak odchodzi a ja się z wami nie pożegnałem jeszcze misiaczki...


Na serwerku jestem od właściwie początku - I edycji, a przed tym gralem jeszcze na SH z wieloma osobami ^^. No to nie gram cos tam od listopada, bla bla bla... nikt tego tak czy siak nie przeczyta Płacz ze śmiechu


Chciałbym wszystkim podziękować za grę, ale przede wszystkim osobom wymienionym niżej!!!

Mariczka za to że wytzymywałaś przez wiele lat to jak cię wkurw...rzałem (no bo co innego?)  Oczko nie no dziekuej za gierke, super atmosfere, dlugą znajomosc i ogolnie za to ze jestes! Trzymam kciuki bys tego Admina kiedys dostala Płacz ze śmiechu
Nightmare mimo że był okres gdzie byles dla mnie wrogiem to jestes super, nie zmieniaj sie i powodzenia, awansów! 
Redeq no za przygode w gierce ez
Melodia za to jak czesto mi pomagalas, super jestes (ale ogarnij te arenki w koncu Płacz ze śmiechu)
Kamilek za to ze sam nie wiem ale tez cie uwzgledniam ok?
zkeramik - świeć panie nad jego duszą... za porady co do zarabiania
lelo - super pvp koks jestes
Miro za tak super serwerek Love
kvsik za te przygody pod koniec edycji, wierze że UB dostaneisz ok? peepoShy
black - no po prostu za to ze bylas, super jestes ;3
Calej administracji i wszystkim innym których pominąłem, sorry krótka pamieć wiecie ocb

może tak brzydko napisane ale od serca, super jesteście nie zmieniajcie się! Pozdro!
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#2

Również dziękuję za grę i trzymaj się tam :d
1
Odpowiedz

#3

Yoo
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
1
Odpowiedz

#4

Trzymaj się, najlepsiejszego
?
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości