Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Pay To Win

#1

Moją propozycją jest usunięcie funkcji Pay To Win z serwera, czyli inaczej usunąć możliwość zakupu rzeczy które dają ogromną przewagę nad innymi, czyli pakiety umożliwiające więcej czynności niż przeciętnemu graczu, oraz zakupu rzeczy które są od dawna w grze (minecrafcie mam na myśli), czyli spawnery, jajka spawnujące itp. Po co taki pomysł? Otóż nawet bez tych mechanik da się przyjemnie grać oraz fajnie jest gdy wszyscy mają równe szanse podczas rozgrywki, może to dodać odrobinę utrudnienia bo trzeba zbierać surowce itd.
Oprócz tego regulamin firmy Mojang nie pozwala na sprzedaż rzeczy które stworzyli w minecraft, czyli mechanik, przedmiotów itp bez ich zgody, tu 
Na wszelki wypadek gdyby nie pojawił się obraz, przepisuję jego treść wybranego fragmentu poruszonego w tym wątku: Do not make commercial use of anything we've made without our permission.
Tak więc to wszystko, nie wiem czy pomysł ten będzie analizowany czy nie, ale wydaje mi się że warto by sprawdzić czy taki model wpłynął by pozytywnie na serwer.
P.S Tak na koniec chcę poinformować że jeśli administrator dostał zgodę od firmy Mojang na sprzedaż tych rzeczy to cały ten wątek nie ma sensu.

#2



[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
2

#3

Cytat:Oprócz tego regulamin firmy Mojang nie pozwala na sprzedaż rzeczy które stworzyli w minecraft, czyli mechanik, przedmiotów itp bez ich zgody, tu 

To nie jest prawda. EULA mówi o sprzedawaniu rzeczy, które nie są dostępne innymi metodami na serwerze.

Cytat:mam na myśli), czyli spawnery, jajka spawnujące itp

Rzeczy, które wymieniłeś są osiągalne bez korzystania ze sklepu. Tak samo odnośnie mechanik, żadna z nich nie daje czegoś czego nie można dostać nie korzystając ze sklepu.

Propozycja nie zostanie zrealizowana, zamykam.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości