Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Członków Gildii VOID

#1

1. Nick oskarżającego: Yuko973, Veisu_
2. Nick oskarżonego: CPVNEH, Prouff, Panic33, Forneus
3. Opis sytuacji: 
        Cała Sytuacja zaczęła się na początku ok 10 grudnia kiedy wbiliśmy na mw i zaczęliśmy się budować obok siebie z venuss, veisu i mną zaczął przychodzić CPVNEH i nas zabijać.
        Zabijał codziennie po jednym razie Venuss z tego co wiem, zdecydowałam się napisać ta skargę ponieważ dziś przegięli. Dziś poszliśmy do CPVNEH w odwiedziny wtedy on się na nas rzucił wraz z  Forneus pisaliśmy im żeby nas (mnie i veisu) nie zabijali ale oni nie przestawali, po chyba godzinnym zabijaniu przestali sobie pozwiedzałyśmy i poszliśmy.
        Druga sytuacja też z dzisiaj działa się gdy wbiła _Tamai_ razem z veisu przyszłyśmy do niej i patrzyłyśmy jak buduje ale wtedy przyszli CPVNEH, Prouff i Panic33 (Forneusa ciągle wywalało więc nas nie zabijał) i my sobie siedziałyśmy i patrzyłyśmy jak buduje w ciągu dalszym, ale jak widać chłopaczkom się nudziło i zaczęli dla zabawy nas zabijać bo czemu nie, zabijali nas co chwile chyba przez 2 godziny, w tym czasie gdy ginęłam to respiło mnie u CPVNEH i raz jak zginęłam to CPVNEH stwierdził że zacznie mnie zabijać ja się zdążyłam zrespić a on już mnie zabił z 50 razy mnie zabił, _Tamai_ mu zwróciła uwagę i zaprzestał i potem wróciłam do Tamai na działkę lecz dalej nas zabijali ostrzegałam ich że jak nie zaprzestaną to ich zgłoszę i o to jestem.
       Mam nadzieję że nasza skarga zostanie rozpatrzona a osoby odpowiedzialne za nękanie odpowiedzą za swoje czyny.
Miłego Dnia/Wieczoru/Nocy.

4. Data zdarzenia: 10.12-26.12.2023r.
[Obrazek: eca0c314a548e82c21e488929defabd6.gif]
1

#2

IMO REL zgadzam sie z tym w 100% i jestem po stronie Yuko jako Veisu_
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#3

Cały ten post wskazuje, że osoba która go wykonała ma chorobę o nazwie mitomaństwo. Mówisz, że przyszłyście do nas w odwiedziny lecz każdą osobę muszę zmartwić ponieważ tak jak powiedziałem osoba pisząca ten post choruje na mitomaństwo. Czy według ciebie bicie mnie ręką to odwiedziny? Czułem się zagrożony przez twoją obecność na naszej gildii. Przebywając tam marnowałaś nasz cenny czas, ja oraz cpvneh poczuliśmy się zdezorientowani przez co nie mogliśmy dokończyć naszych bardzo istotnych budowli. Przez to, że zostaliśmy zmuszeni do próby wypędzenia cię z działki. Warto też również zaznaczyć, że działka ta to nie śmietnik i prosiłbym o nie wywalanie tam losowych, zbędnych przedmiotów. Na kanale głosowym między mną a cpvneh (oraz innymi osobami) zapanował chaos przez zaistniałą sytuację.
Druga kwestia jest taka, że będąc na działce _Tamai_ również atakowałaś mnie ręką (podobnie jak na naszej działce) przez co nie mogłem obserwować jak Prouff buduje. Jeśli ktoś spyta czemu tam przebywałem to działo się tak ponieważ wspierałem mentalnie gracza o nicku Prouff który nie mógł budować swobodnie.
Yuko, myślę ze obaliłem twoje zarzuty mitomańskie. Proszę również o zaprzestanie przebywania na naszej działce a także nie siania farmazonów na nasz temat. Pozdrawiam oraz wesołych świąt.
P.S. Mój nick to Paanic33, nie Panic33 (no chyba, że chodzi o kogoś innego)
[Obrazek: sddefault.jpg]
1

#4

Zgadzam się ze wszystkim co napisał gracz Paanic33. Chciałbym tylko zaznaczyć, że spędziłem ponad godzinę na wypędzaniu ze swojej działki gracza Veisu_ oraz Yuko
przez co nie mogłem swobodnie przebywać na swojej działce mimo wielu próśb związanych z opuszczeniem działki
1

#5

po 1 to dzialka tamai a nie twoja i ona nas tam tepala ciagle wiec to nie jest twoja dzialka tylko tamai i ona nam tam pozwalala byc nawet jak was nie bilismy to wy nas ciagle zabijaliscie z 50 razy chyba
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#6

(26-12-2023, 05:35 AM)Paanic napisał(a): Cały ten post wskazuje, że osoba która go wykonała ma chorobę o nazwie mitomaństwo. Mówisz, że przyszłyście do nas w odwiedziny lecz każdą osobę muszę zmartwić ponieważ tak jak powiedziałem osoba pisząca ten post choruje na mitomaństwo. Czy według ciebie bicie mnie ręką to odwiedziny? Czułem się zagrożony przez twoją obecność na naszej gildii. Przebywając tam marnowałaś nasz cenny czas, ja oraz cpvneh poczuliśmy się zdezorientowani przez co nie mogliśmy dokończyć naszych bardzo istotnych budowli. Przez to, że zostaliśmy zmuszeni do próby wypędzenia cię z działki. Warto też również zaznaczyć, że działka ta to nie śmietnik i prosiłbym o nie wywalanie tam losowych, zbędnych przedmiotów. Na kanale głosowym między mną a cpvneh (oraz innymi osobami) zapanował chaos przez zaistniałą sytuację.
Druga kwestia jest taka, że będąc na działce _Tamai_ również atakowałaś mnie ręką (podobnie jak na naszej działce) przez co nie mogłem obserwować jak Prouff buduje. Jeśli ktoś spyta czemu tam przebywałem to działo się tak ponieważ wspierałem mentalnie gracza o nicku Prouff który nie mógł budować swobodnie.
Yuko, myślę ze obaliłem twoje zarzuty mitomańskie. Proszę również o zaprzestanie przebywania na naszej działce a także nie siania farmazonów na nasz temat. Pozdrawiam oraz wesołych świąt.
P.S. Mój nick to Paanic33, nie Panic33 (no chyba, że chodzi o kogoś innego)

To wy zaczęliście nas bić jak byliśmy u uwadze na działce to tylko biegałam a cpunek mnie zabijał ty mnie nie zabijałeś wtedy tylko na działce tamai i my patrzyliśmy i biegaliśmy a wy za nami jak pchly do psa
[Obrazek: eca0c314a548e82c21e488929defabd6.gif]

#7

Natalio, pokażesz mi dokładny moment gdzie napisałem, że to moja działka? Jak widać to co napisałaś to kolejny dowód mitomanii.
[Obrazek: sddefault.jpg]

#8

(26-12-2023, 05:39 AM)cpvneh napisał(a): Zgadzam się ze wszystkim co napisał gracz Paanic33. Chciałbym tylko zaznaczyć, że spędziłem ponad godzinę na wypędzaniu ze swojej działki gracza Veisu_ oraz Yuko
przez co nie mogłem swobodnie przebywać na swojej działce mimo wielu próśb związanych z opuszczeniem działki

Ale my tylko chciałyśmy popatrzeć a ty nas zacząłeś bić i jak niby czules się nie swojo jak my beż setów
[Obrazek: eca0c314a548e82c21e488929defabd6.gif]

#9

(26-12-2023, 05:52 AM)Yuko napisał(a):
(26-12-2023, 05:35 AM)Paanic napisał(a): Cały ten post wskazuje, że osoba która go wykonała ma chorobę o nazwie mitomaństwo. Mówisz, że przyszłyście do nas w odwiedziny lecz każdą osobę muszę zmartwić ponieważ tak jak powiedziałem osoba pisząca ten post choruje na mitomaństwo. Czy według ciebie bicie mnie ręką to odwiedziny? Czułem się zagrożony przez twoją obecność na naszej gildii. Przebywając tam marnowałaś nasz cenny czas, ja oraz cpvneh poczuliśmy się zdezorientowani przez co nie mogliśmy dokończyć naszych bardzo istotnych budowli. Przez to, że zostaliśmy zmuszeni do próby wypędzenia cię z działki. Warto też również zaznaczyć, że działka ta to nie śmietnik i prosiłbym o nie wywalanie tam losowych, zbędnych przedmiotów. Na kanale głosowym między mną a cpvneh (oraz innymi osobami) zapanował chaos przez zaistniałą sytuację.
Druga kwestia jest taka, że będąc na działce _Tamai_ również atakowałaś mnie ręką (podobnie jak na naszej działce) przez co nie mogłem obserwować jak Prouff buduje. Jeśli ktoś spyta czemu tam przebywałem to działo się tak ponieważ wspierałem mentalnie gracza o nicku Prouff który nie mógł budować swobodnie.
Yuko, myślę ze obaliłem twoje zarzuty mitomańskie. Proszę również o zaprzestanie przebywania na naszej działce a także nie siania farmazonów na nasz temat. Pozdrawiam oraz wesołych świąt.
P.S. Mój nick to Paanic33, nie Panic33 (no chyba, że chodzi o kogoś innego)

To wy zaczęliście nas bić jak byliśmy u uwadze na działce to tylko biegałam a cpunek mnie zabijał ty mnie nie zabijałeś wtedy tylko na działce tamai i my patrzyliśmy i biegaliśmy a wy za nami jak pchly do psa

imo rel my tylko na dzialce tamai przebywaliscie a wy nas zabijaliscie
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#10

(26-12-2023, 05:53 AM)Paanic napisał(a): Natalio, pokażesz mi dokładny moment gdzie napisałem, że to moja działka? Jak widać to co napisałaś to kolejny dowód mitomanii.

I proszę o zaprzestanie nazywania nas  mitomanqmi my opisałyśmy cała sytuacje ponieważ my was nie obrażamy
[Obrazek: eca0c314a548e82c21e488929defabd6.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości