Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban

#1

1. Denterx
2. 07.01.2024
3. MiroTcz
4. X-ray
5. Uważam, że dostałem bana nie słusznie, ponieważ korzystałem z wiedzy jaką mam na generowanie rud (w tym przypadku netherite). Polega to na kopaniu w różne strony i od czasu do czasu rozkopywać się wokół siebie góra dół i na boki. Robiłem to na podstawie chunk borderów. Netherite występuje w dwóch złożach na chunk. Jedno jest na dole, drugie na górze, dlatego jak znalazłem jedno to nie rozkopywałem się dalej. Wiem, że wyglądało to podejrzanie z trzeciej osoby, dlatego nie będę kopać więcej w taki sposób. Nigdy nie używałem jakichkolwiek cheatów w minecrafcie i korzystam tylko z oryginalnego launchera.

#2

Obserwowałam Ciebie z Mirem przez dłuższą chwilę, kopałeś najpierw długi tunel 2x2 nie rozkopując go nigdzie na boki, zatrzymałeś się i dokopałeś do rudy która była za netterakiem, wykopałeś ją a następnie zrobiłeś dziurę dookoła. Po chwili szedłeś po skosie robiąc większy tunel ale znowu zatrzymałeś się kilka bloków od rudy i tylko dookoła niej rozkopałeś udając że znalazłeś ja przypadkiem, sytuacje takie zrobiłeś jeszcze 2x zanim dostałeś bana. Nie wiem jakiego trzeba mieć "farta" żeby odszukać tak rudy randomowo rozkopuąc się w wybranych miejscach a jednocześnie omijać lawę i inne rudy.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#3

Lawe omijałem jak znalazłem, że jest i słychać gdzie się znajduje. Inne rudy jakbym znalazł to bym wykopał, albo nie. Nie wiedziałem gdzie się znajdują rudy. Ten tunel zostawiłem na potem, aby rozkopać się na boki i sprawdzić czy nic tam nie ma. Przyznam, że dużo szczęścia miałem kopiąc tam, ale od zawsze mam farta w życiu nie tylko w graniu.

#4

Nie uznam tego tłumaczenia - obserwacja Twojego kopania była przeprowadzona na tyle długo i uważnie, że wykluczony został fart, o którym wspomniałeś. 
Jedyna opcja jaką można zastosować w Twoim przypadku to rozpoczęcie gry od nowa. Może to być na tym samym nicku, ale wymaga to Twojej odpowiedzi w tym wątku.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

Dobrze, jeżeli taka jest możliwość to chętnie wrócę na serwer na tym samym nicku zaczynając od nowa.

#6

Konto zostało odblokowane, możesz już wrócić na serwer.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości